ОСВОЄННЯ НОВОГО ПРИЛАДУ І ВРУЧЕННЯ СЕРТИФІКАТІВ

27.02.2023 року фахівці санітарно-гігієнічної лабораторії Запорізького ОЦКПХ МОЗ України після освоєння нового приладу — Системи для газової хроматографії TRACE 1610 з багатофункціональною системою введення зразків TriPlus RSH SMART, Системи випарювання зразків Multivap 10 та вакуумним маніфольдом ECUCTVAC6 та методик виконання вимірювань — отримали Сертифікати.

Вручення Сертифікатів здійснив генеральний директор ДУ “Запорізький ОЦКПХ МОЗ УКРАЇНИ” Тарас Тищенко, заступник генерального директора Ольга Гаврікова, завідувач санітарно-гігієнічної лабораторії Наталья Авдєєва.

Слід зазначити, що в рамках бюджетної програми «Громадське здоров’я та заходи боротьби з епідеміями» санітарно-гігієнічна лабораторія ДУ «Запорізький ОЦКПХ МОЗ України» отримала найсучасніше обладнання.

Система для газової хроматографії TRACE 1610 — це високоточне обладнання для введення складних сумішей окремих сполук та якісної ідентифікації, а також точної прецизійної кількісної оцінки окремих сполук, присутніх у зразку.