ЛАБОРАНТИ ЛАБОРАТОРІЇ ОСВОЮЮТЬ НОВИЙ ПРИЛАД ТА НОВІ МЕТОДИКИ

⚡️ Наразі в санітарно-гігієнічній лабораторії Державної установи «Запорізький обласний центр контролю та профілактики хвороб Міністерства охорони здоров’я України» проводиться освоєння нового приладу та методик виконання вимірювань.

Фахівці лабораторії з великим інтересом опановують сучасне обладнання. Найближчим часом зможуть проводити дослідження дев’яти найменувань аніонів у воді новими більш чутливими методами, після проведення комплексу робіт з питань технічної компетентності лабораторії.

☝️ Завдяки Державної установи «Центр громадського здоров’я МОЗ України» санітарно-гігієнічна лабораторія Державної установи «Запорізький обласний центр контролю та профілактики хвороб Міністерства охорони здоров’я України» оснащена найсучаснішим обладнанням – Системою для іонної хроматографії DIONEX AQUION з автосамплером DIONEX АS-DV та системою очистки води.

Слід зазначити, що система для іонної хроматографії DIONEX AQUION виробництва компанії Termo Fisher Scientific США – це інтегрована система іонної хроматографії, що складається з насоса, інжекційного клапана, детектора провідності, захисної колонки, розподілювальної колонки та супресору. Автосамплер DIONEX АS-DV виробництва компанії Termo Fisher Scientific США – це компактний автосамплер, який здатний доставляти від 0,1 мл до 5,0 мл зразка у пробовідбірну петлю або колону концентратора в системі іонної хроматографії. Для всіх процедур, що потребує іонний хроматограф, використовують деіонізовану воду, яку виробляють в лабораторії за допомогою системи очистки води.

Система для іонної хроматографії DIONEX AQUION виконує аналіз аніонів у воді, а саме нітрату, нітриту, сульфату, хлориду, фториду, хлориту, хлорату, броміду, фосфату.

👍 Безумовно, оснащення лабораторії сучасним обладнанням, гарантують виконання досліджень сьогочасними методами та надають максимальну відповідність застосовним національним міжнародним нормам.

Дякуємо ДУ “ЦГЗ МОЗ України” та генеральному директору ДУ “Запорізький ОЦКПХ МОЗ України” Тарасу Тищенко за допомогу й високоякісне обладнання. 🤝

Разом до Перемоги! 🇺🇦