Робоча нарада з метою оптимізації роботи токсикологічної лабораторії

Генеральний директор ДУ «Запорізький обласний центр контролю та профілактики хвороб МОЗ України» Тарас Тищенко провів робочу нараду з метою оптимізації роботи токсикологічної лабораторії відділу досліджень фізичних та хімічних факторів установи.

Присутні — заступник генерального директора із впровадження системи управління якістю лабораторних досліджень Центру Ольга Гаврікова, завідувач міського відділення ДУ “ЗОЦКПХ МОЗ України” Володимир Хомутов, завідувач відділу організації та забезпечення лабораторних досліджень Оксана Шамрай, завідувач токсикологічної лабораторії Інна Кучерук та провідні фахівці закладу.

В ході наради відповідальні виконавці доповіли про виконання завдань поставлених на попередній нараді, яка відбулася 21.03.2023, обговорили вимоги чинних нормативних документів, зазначили проблемні питання та здобутки.

👉 Завідувач токсикологічної лабораторії Інна Кучерук зазначила, що на сьогодні токсикологічна лабораторія відділу досліджень фізичних та хімічних факторів Державної установи «Запорізький ОЦКПХ МОЗ» має ресурси для проведення досліджень відходів І-ІІІ класів небезпеки.

✔️ За результатами робочої наради визначено перелік питань для опрацювання в напрямку розширення сфери проведення токсикологічних досліджень.