ФАХІВЦІ ЛОБОРАТОРІЇ ПРОВЕЛИ ПРЕЗЕНТАЦІЙНЕ ЗАНЯТТЯ НА НОВОМУ ОБЛАДНАННІ

За сприянням Державної установи «ЦЕНТР ГРОМАДСЬКОГО ЗДОРОВ’Я МІНІСТЕРСТВА ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я УКРАЇНИ» та генерального директора Державної установи «Запорізький обласний центр контролю та профілактики хвороб Міністерства охорони здоров’я України» Тараса Тищенка санітарно-гігієнічна лабораторія оснащена найсучаснішим обладнанням.

Сьогодні фахівці лабораторії підготували та в присутності генерального директора Тараса Тищенка провели презентаційне заняття з демонстрацією роботи на Системі для газової хроматографії TRACE 1610 з багатофункціональною системою введення зразків TriPlus RSH SMART, системою випарювання зразків Multivap 10, вакуумним маніфольдом ECUCTVAC6 та на Системі для іонної хроматографії DIONEX AQUION з автосамплером DIONEX АS-DV та системою очистки води.

Після проведених робіт з інсталяції та налаштування приладів, постановки методик та навчання персоналу сервісними інженерами фірми постачальника, санітарно-гігієнічна лабораторія Центру опановує сучасні методи досліджень.

Висловлюємо подяку ДУ «Центр громадського здоров’я Міністерства охорони здоров’я України» та дякуємо генеральному директору Тарасу Тищенку за значну інвестицію.

Працюємо далі. Вистоїмо.

Спільними зусиллями до Перемоги!