Нарада під головуванням генерального директора Запорізького обласного центру контролю та профілактики хвороб МОЗ України Тараса Тищенка

Сьогодні під головуванням генерального директора Запорізького обласного центру контролю та профілактики хвороб МОЗ України Тараса Тищенка відбулась спільна нарада з заступником – Олександром Мащаком, завідувачем Запорізького відділу Володимиром Хомутовим, завідувачами відділів та лабораторій Центру.

☝️ На нараді говорили про підготовку до семінару з безперервного професійного розвитку, про моніторингові візити та імунорезистентність.

Зупинилися на епідситуації з інфекційної захворюваності: COVID-19. грип, гострі кишкові інфекції. Підсумували результати онлайн-анкетування психологічного стану учнів 2-4 класів закладів загальної середньої освіти по 19 школам м. Запоріжжя.

Завідувач відділу імунопрофілактики Центру – Марина Колерова доповіла про стан імунопрофілактики в м. Запоріжжі та Запорізькій області, а саме:

– верифікацію з імунізації проти кору та краснухи;

– вакцинацію проти віспи мавп;

– підготовку проєктів документів з імунізації

– умови зберігання вакцин.

Олег Волков- начальник відділу охорони праці Олег Волков виступив з промовою щодо результатів проходження медоглядів працівників ДУ «Запорізький ОЦКПХ МОЗ України».

За результатами наради Тарас Тищенко подякував усім за посилену безперервну діяльність у період дії воєнного стану. Присутні отримали відповідні завдання та доручення. Побажав всім мирного та плідного робочого тижня!

Працюємо та крокуємо далі. 🤝