ВПЕРШЕ ВІДБУВСЯ СЕМІНАР В ФОРМАТІ ЗАХОДУ БЕЗПЕРЕРВНОГО ПРОФЕСІЙНОГО РОЗВИТКУ

Безперервний професійний розвиток — завжди залишається пріоритетом роботи Запорізького обласного центру контролю та профілактики хвороб МОЗ України.

Вчора, 9 березня 2023 року відбулась значна подія: вперше провели Семінар в форматі заходу безперервного професійного розвитку на тему: «Сучасні погляди на проблеми організації інфекційного контролю в лікувальних закладах»

Провайдер семінару – Державна установа «Запорізький обласний центр контролю та профілактики хвороб МОЗ України» за ініціативою та під керівництвом генерального директора Тараса Тищенка, який відкрив захід вітальною промовою.

В заході прийняв участь директор Департаменту охорони здоров’я Запорізької обласної воєнної адміністрації Олексій Кулинич.

🎯 Мета навчання – надати сучасні погляди на організацію впровадження інфекційного контролю в закладах ОЗ і установах надання соціальних послуг відповідно до вимог Наказу МОЗ від 03.08.2021р. № 1614 та інтерпретації вимог пакету НСЗУ щодо готовності ЗОЗ до надання медичної допомоги в надзвичайних ситуаціях. Актуальні питання поводження з медичними відходами та ефективного використання джерел УФ бактерицидного випромінювання.

Упродовж семінару модератори виступили зі своїми доповідями:

👉 Мащак О.І. – заступник генерального директора з дослідження біологічних факторів на тему: «Сучасні погляди на проблеми організації інфекційного контролю в лікувальних закладах»;

👉 Гаврікова О.П. – заступник генерального директора із впровадження системи управління якістю лабораторних досліджень на тему: «Ліцензування щодо провадження господарської діяльності з оброблення, знешкодження, утилізації і видалення небезпечних медичних відходів, поводження з небезпечними відходами в закладах охорони здоров’я»;

👉 Богданова Т.А. – лікар-дезінфекціоніст відділення інфекційного контролю та антибіотико-резистентності, відділу епідеміологічного нагляду (спостереження) та профілактики інфекційних хвороб на тему: «Зміни щодо поводження з медичними відходами в закладах охорони здоров’я»;

👉 Черненко С.В. – завідувач відділу епідеміологічного нагляду (спостереження) та профілактики інфекційних хвороб на тему: «Рекомендації щодо розробки річного плану протиепідемічної готовності на випадок епідускладнень з небезпечних інфекційних хвороб, що мають міжнародне значення»;

👉 Нурієва О.Ф. – завідувач відділу досліджень фізичних та хімічних факторів на тему: «Використання ультрафіолетового бактерицидного випромінювання – як одного з механізмів знезараження повітря та дезінфекції поверхонь в приміщеннях закладів охорони здоров’я».

✍️ Захід відбувався у змішаному форматі — онлайн та офлайн.

В офлайн форматі взяли участь понад 110 осіб.

Наприкінці заходу учасники, опанував знання, отримали тестове завдання.

Безумовно безперервний професійний розвиток допомагає удосконалювати фахові знання, будувати професійні зв’язки з колегами,мультидисциплінарну взаємодію з метою безперервного поліпшення якості медичної допомоги.

Дякуємо всім організаторам і учасникам за підготовку та участь. 🤝

Навчаємось і працюємо далі. 💙💛

Разом до Перемоги! 🇺🇦