Державна установа "Запорізький обласний лабораторний центр
Міністерства охорони здоров'я України"

Приймальня (061) 283-17-00, e-mail: zpoblses@ukr.net

Вхід для користувачів

Швидкі посилання 

Стали відомі імена кандидатів у лауреати Національної Медичної Премії (28/10/2013 09:28)

23 жовтня 2013 року у Державній резиденції – Малий Маріїнський палац відбулась церемонія визнання кандидатів у лауреати Національної Медичної Премії.

З моменту затвердження Оргкомітетом переліку кандидатів і до часу проведення церемонії, відомості про них не оприлюднювалися, а імена не розголошувалися. Прес-брифінг у межах церемонії став першим майданчиком, де офіційно прозвучала інформація про кандидатів у лауреати найвищої громадської відзнаки у сфері медицини.

Як повідомив Василь Лазоришинець, Голова Оргкомітету Національної Медичної Премії, цьогоріч на статус лауреата Національної Медичної Премії претендуватимуть 110 кандидатів з 17 областей України. Серед них: 50 практикуючих лікарів, 31 адміністратор закладів системи охорони здоров'я, 9 викладачів медичних навчальних закладів, 12 представників середнього медичного персоналу, 3 кандидати у номінації «Особливий внесок в охорону здоров'я» та 5 кандидатів у спеціальних номінаціях.

Хто з них стане лауреатом Національної Медичної Премії – вирішуватиме трьохрівневе журі, яке розпочне свою роботу у листопаді на чолі з ректором Національної медичної академії післядипломної освіти імені П. Л. Шупика Юрієм Вороненком.

«Заключним етапом відбору кращих медичних працівників стане червнева церемонія нагородження лауреатів Національної Медичної Премії, що відбудеться напередодні Дня медичного працівника», – зазначив заступник Міністра охорони здоров'я України Олександр Толстанов, який й відкрив урочисту церемонію визнання кандидатів у лауреати.

Захід традиційно зібрав навколо себе чимало лідерів медичної спільноти. П’ять років активної діяльності перетворили Національну Медичну Премію на серйозну професійну платформу, що об'єднала навколо себе медичних працівників з різних областей України, державних та громадських діячів, медичні товариства та асоціації.

Гості церемонії під звуки фанфар та спалахи фотокамер оплесками вітали кандидатів у лауреати Національної Медичної Премії. Легка класична музика струнного квартету, мелодії саксофону та музичні композиції етногурту «Дуліби» розважали гостей, що частувалися смачними стравами та напоями.

«Золотисті дипломи кандидатів у лауреати Національної Медичної Премії, квіти, вітання, посмішки, а також дружня атмосфера і приємні люди поруч. Усе це створило особливий, по-справжньому святковий настрій! Приємно, що МОЗ України підтримує Національну Медичну Премію, яка дарує медичному працівнику відчуття власної значимості», – ділиться своїми враженнями від церемонії Світлана Чебанюк, кардіолог, заступник директора ДУ «Науково-практичний Центр ендоваскулярної нейрорентгенохірургії НАМН України», кандидат у лауреати Національної Медичної Премії в номінації «Практикуючі лікарі».

У вітальному слові до організаторів та учасників церемонії від Міністра охорони здоров'я України, яке зачитав Олександр Толстанов, Раїса Богатирьова закликала усіх підтримувати Національну Медичну Премію.

«У ваших руках – майбутнє української медицини. Від вас залежать сторінки української медицини і те, чиї імена будуть до них вписані. Подавайте кандидатури тих медичних працівників, кого вважаєте гідним звання лауреата найвищої громадської відзнаки у сфері медицини. І пам’ятайте, сьогоднішній захід – лиш половина пройденого шляху. З сотні номінованих на отримання Національної Медичної Премії кандидатів, відзнаку отримують лиш одиниці. Заключним акордом у справі визначення кращих лікарів стане робота високоповажного трьохрівневого журі. Тож побажаємо організаторам, членам Оргкомітету, журі та самим кандидатам удачі. І нехай лауреатом Національної Медичної Премії стане справді гідний цього представник медичної спільноти України!», - зазначила Раїса Богатирьова.

Прес-служба МОЗ України

28/10/2013 09:28


Архів по роках: 2007 | 2008 | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021

Прес-службаІсторіяНормативні документиЛабораторний центрДокументиЩо необхідно знатиГромадське здоров'яНаукові матеріалиПублічна інформація
Copyright © iC