Державна установа "Запорізький обласний лабораторний центр
Міністерства охорони здоров'я України"

Приймальня (061) 283-17-00, e-mail: zpoblses@ukr.net

Вхід для користувачів

Швидкі посилання 

Тендер пройшов чесно і прозоро (29/10/2013 08:44)

У Міністерстві охорони здоров’я України завершилася процедура розкриття пропозицій конкурсних торгів на закупівлю «29.10.5 Автомобілі спеціальної призначеності» (Автомобілі швидкої медичної допомоги та їх устаткування).

Аби продемонструвати, що процедура розкриття тендерних пропозицій проходить в умовах цілковитої відкритості та прозорості, Міністерство охорони здоров'я України запросило до участі в заході представників засобів масової інформації, народних депутатів України та представників громадських організацій. Також на офіційному веб-сайті МОЗ України здійснювалась пряма трансляція конкурсних торгів.

За словами директора компанії «ГлобалАвтоГруп» Віктора Коваленко, його підприємство також брало участь в торгах. «МОЗ України провело ґрунтовну підготовку усієї необхідної документації згідно із законодавством України про державні закупівлі, – сказав він. – Я хотів би наголосити, що перенесення термінів проведення процедури розкриття відбувались на прохання виробників, зокрема і компанії, яку я очолюю».

Віктор Коваленко переконаний, що Міністерство охорони здоров'я України зробило усе можливе, аби забезпечити рівні конкурентні умови усім учасникам. «З огляду на ту кількість пропозицій, яку сьогодні оприлюднили, можна сміливо стверджувати, що тендер пройшов чесно і прозоро», – сказав він.

Погодився з такою позицією народний депутат України Андрій Шипко, який був присутній на процедурі розкриття пропозицій: «Все відбувається прозоро, чесно, відкрито і юридично вивірено. Це бачать усі – і представники громадськості, і ЗМІ і кожен, хто цікавиться цією темою».

У розкритті пропозицій на закупівлю автомобілів швидкої допомоги, котрі були розбиті на десять лотів, взяли участь наступні компанії: «Автоспецпром», «Ілатанмед», «СітіТранспортГруп», «ГлобалАвтоГруп», НВО «Практика», «АІС Столиця» (всі – Україна), «АМЗ КУТНО» (Польща), Profile Vehicles (Фінляндія). F_29.10

П'ять учасників запропонували ціну щонайменше для трьох лотів, дві компанії – «Автоспецпром» та «Ілатанмед» взяли участь лише в одному лоті, а Profile Vehicles з Фінляндії не надала необхідні документи, передбачені умовами конкурсних торгів.

За словами заступника Міністра охорони здоров’я України Романа Богачева, розкриття пропозицій на закупівлю такої соціально важливої та необхідної продукції, як карети швидкої допомоги, пройшли в умовах максимальної відкритості та прозорості. «Сьогоднішньої подія відбулася під прицілом камер журналістів та транслювалася на всю країну на офіційному сайті медичного відомства. Це є черговим підтвердженням того, що Міністерство охорони здоров’я України нічого не приховує і не лобіює чиїхось інтересів», – підкреслив Роман Богачев під час завершення процедури розкриття цінових пропозицій.

Детальний протокол розкриття пропозицій конкурсних торгів на закупівлю автомобілів швидкої медичної допомоги та їх устаткування, в якому вкажуть пропозиції учасників щодо вартості, буде оприлюднений після підписання усіма сторонами на офіційному веб-сайті МОЗ України протягом трьох наступних днів.

Прес-служба МОЗ України

29/10/2013 08:44


Архів по роках: 2007 | 2008 | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021

Прес-службаІсторіяНормативні документиЛабораторний центрДокументиЩо необхідно знатиГромадське здоров'яНаукові матеріалиПублічна інформація
Copyright © iC