Державна установа "Запорізький обласний лабораторний центр
Міністерства охорони здоров'я України"

Приймальня (061) 283-17-00, e-mail: zpoblses@ukr.net

Вхід для користувачів

Швидкі посилання 

Створення сучасного радіологічного центру на Дніпропетровщині – вагомий крок на шляху розвитку медицини - Раїса Богатирьова (30/10/2013 08:41)

Відкриття сучасного радіологічного центру у клінічному онкологічному диспансері на Дніпропетровщині є одним із значних кроків на шляху розвитку медицини як області, так і всієї України. На цьому наголосила Міністр охорони здоров’я України Раїса Богатирьова під час візиту до медичного закладу, який вона відвідала у вівторок разом з Віце-прем’єр-міністром Олександром Вілкулом та Міністром соціальної політики України Наталею Королевською.

Маючи сучасне медичне обладнання та висококваліфікований персонал, який володіє новітніми методиками діагностики та лікування, новий радіологічний корпус Дніпропетровського обласного онкодиспансеру став одним з найважливіших об’єктів медичної галузі регіону і вже прийняв сто перших пацієнтів.

Новий трьохповерховий радіологічний центр площею 7,5 тис. кв. метрів збудований за сучасними європейськими стандартами. Заклад розрахований на 155 відвідувань у зміну. Це дозволить втричі збільшити кількість сеансів опромінювання з використанням сучасних технологій, які роблять лікування онкозахворювань більш щадним та ефективним. Повне оснащення радіологічного корпусу буде завершено на початку 2014 року.

За словами головного лікаря медичного закладу Ольги Балашової, проривом у медичній галузі не лише Дніпропетровщини, але й всієї країни, є використання в радіологічному центрі лінійного прискорювача. Адже раніше вітчизняні радіологи користувалися лише кобальтовими пристроями. А вони, на відмінну від лінійних прискорювачів, не мають такої точності опромінювання. Також важлива перевага таких пристроїв – у можливості впливати на найбільш важкодоступні місця людського організму (наприклад, головний мозок).

«Створення радіологічного корпусу є одним із найбільш успішних прикладів реалізації соціальних ініціатив Президента України, що підтверджують головну тезу президентської програми – «Україна для людей», – підкреслив голова Дніпропетровської облдержадміністрації Дмитро Колєсніков.

Протидія онкозахворюванням є одним з ключових питань порядку денного розвитку людства на сучасному етапі, зауважила Раїса Богатирьова. І успішне будівництво нового радіологічного корпусу Дніпропетровського обласного онкологічного диспансеру вкотре підтверджує той факт, що головним пріоритетом державної політики в Україні є життя, здоров’я та благополуччя людей. Міністр нагадала, що новий радіологічний корпус створюється в рамках проекту модернізації охорони здоров'я, який реалізується у Дніпропетровській області. Частиною цього проекту є обласна програма «Онкологія», яка спрямована на боротьбу із злоякісними новоутворами.

Перебуваючи з робочою поїздкою у Дніпропетровській області, Міністр охорони здоров’я України Раїса Богатирьова також взяла участь в урочистій церемонії відкриття Президентом України Центру інноваційних технологій і прогресу «Парк ракет» та перегляді реконструкції форсування Дніпра під час звільнення Дніпропетровська від німецько-фашистських загарбників (20-25 жовтня 1943 року).

Прес-служба МОЗ України

30/10/2013 08:41


Архів по роках: 2007 | 2008 | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021

Прес-службаІсторіяНормативні документиЛабораторний центрДокументиЩо необхідно знатиГромадське здоров'яНаукові матеріалиПублічна інформація
Copyright © iC