Державна установа "Запорізький обласний лабораторний центр
Міністерства охорони здоров'я України"

Приймальня (061) 283-17-00, e-mail: zpoblses@ukr.net

Вхід для користувачів

Швидкі посилання 

Головний державний санітарний лікар Запорізької області Роман Терехов: «Разом ми справимося з усіма завданнями» (12/11/2013)

У вівторок, 12 листопада 2013 року, в актовому залі Головного управління Держсанепідслужби у Запорізькій області за участю заступника Голови Державної санітарно-епідеміологічної служби України Людмили Миколаївни Черненко, першого заступника голови Запорізької облдержадміністрації Віктора Андрійовича Ємельяненка, заступника директора Департаменту охорони здоров'я Запорізької облдержадміністрації Світлани Іванівни Бєляєвої, заступника начальника Головного управління Держсанепідслужби у Запорізькій області, заступника головного державного санітарного лікаря Запорізької області Олега Володимировича Зикіна, директора Державної установи «Запорізький обласний лабораторний Центр Держсанепідслужби України» Миколи Яковича Чуприни, завідувача кафедри загальної гігієни та екології Запорізького державного медичного університету, доцента, кандидата медичних наук, Заслуженого лікаря України Анатолія Івановича Севальнєва на зборах керівників та фахівців Головного управління Держсанепідслужби у Запорізькій області та Державної установи «Запорізький обласний лабораторний Центр Держсанепідслужби України» та їх відокремлених структурних підрозділів відбулося представлення начальника Головного управління Держсанепідслужби у Запорізькій області, головного державного санітарного лікаря Запорізької області Романа Леонідовича Терехова.

Відкрив збори заступник начальника Головного управління Держсанепідслужби у Запорізькій області, заступник головного державного санітарного лікаря Запорізької області Олег Володимирович Зикін, який сказав, що сьогодні в Держсанепідслужбі і в житті Запорізької області великий знаменний день - офіційне представлення начальника Головного управління Держсанепідслужби у Запорізькій області, головного державного санітарного лікаря Запорізької області Романа Леонідовича Терехова.

Олег Володимирович Зикін висловив вдячність заступнику Голови Державної санітарно-епідеміологічної служби України Людмилі Миколаївні Черненко за підтримку та сприяння Держсанепідслужбою України у вирішенні проблем, які виникають в роботі та в реформуванні санепідслужби у нашому регіоні.

Заступник Голови Державної санітарно-епідеміологічної служби України Людмила Миколаївна Черненко свій виступ розпочала зі слів подяки колишньому начальнику Головного управління Держсанепідслужби у Запорізькій області, колишньому головному державному санітарному лікарю Запорізької області, Заслуженому лікареві України, кандидату медичних наук Анатолію Івановичу Севальнєву, який протягом 23 років очолював санепідслужбу Запорізької області. Саме завдяки його таланту, професійним та організаторським здібностям санепідслужба нашої області стала флагманом профілактичної медицини в Україні. Від імені Голови Державної санітарно-епідеміологічної служби України, головного державного санітарного лікаря України Анатолія Миколайовича Пономаренка Людмила Миколаївна Черненко побажала міцного здоров’я та подальших успіхів на посаді завідувача кафедри загальної гігієни та екології Запорізького державного медичного університету та висловила надію, що Анатолій Іванович Севальнєв і надалі братиме участь у становленні та розвитку Держсанепідслужби. F1_12.11

На зборах заступник Голови Державної санітарно-епідеміологічної служби України Людмила Миколаївна Черненко повідомила, що наказом Голови Державної санітарно-епідеміологічної служби України, головного державного санітарного лікаря України Анатолія Миколайовича Пономаренка від 11 листопада 2013 року призначено начальником Головного управління Держсанепідслужби у Запорізькій області, головним державним санітарним лікарем Запорізької області Романа Леонідовича Терехова, привітала його з призначенням та побажала нових успіхів на високій та відповідальній посаді.

Терехов Роман Леонідович народився 4 травня 1972 року в місті Запоріжжі в сім'ї лікарів. З 1979 року навчався в СШ № 12 м. Запоріжжя, яку закінчив в 1989 році з медаллю. Освіта вища. У 1995 році успішно закінчив Запорізький державний медичний університет, спеціальність «Лікувальна справа».

Трудова діяльність. У 1995-1997 роках працював лікарем-інтерном з отоларингології Запорізької обласної клінічної лікарні. У 1997-1998 роках пройшов інтернатуру у відділенні гігієни харчування Шевченківської районної санітарно-епідеміологічної станції м. Запоріжжя за спеціальністю «Гігієна харчування». З 1998 по 2009 роки працював лікарем з гігієни харчування, обіймав посаду завідувача відділення гігієни харчування Шевченківської районної санітарно-епідеміологічної станції м. Запоріжжя. Неодноразово виконував обов'язки головного державного санітарного лікаря району.

У період з 2009 по 2012 роки працював головним державним санітарним лікарем Ленінського району м. Запоріжжя, головним лікарем Державного закладу «Ленінська районна санітарно-епідеміологічна станція м. Запоріжжя» Міністерства охорони здоров’я України.

З січня по червень 2013 року виконував обов’язки директора Державної установи «Запорізький обласний лабораторний Центр Держсанепідслужби України».

З 04 червня 2013 року призначений на посаду начальника Правобережного міжрайонного відділу Запорізького міського управління Держсанепідслужби у Запорізькій області, головного державного санітарного лікаря у Хортицькому та Ленінському районах м. Запоріжжя.

Наказом Голови Державної санітарно-епідеміологічної служби України, головного державного санітарного лікаря України Анатолія Миколайовича Пономаренка від 11 листопада 2013 року Роман Леонідович Терехов призначений на посаду начальника Головного управління Держсанепідслужби у Запорізькій області, головного державного санітарного лікаря Запорізької області. F2_12.11

Перший заступник голови Запорізької облдержадміністрації Віктор Андрійович Ємельяненко від імені голови Запорізької облдержадміністрації Олександра Миколайовича Пеклушенка висловив подяку колишньому начальнику Головного управління Держсанепідслужби у Запорізькій області, колишньому головному державному санітарному лікарю Запорізької області, Заслуженому лікареві України, кандидату медичних наук Анатолію Івановичу Севальнєву за багаторічну, плідну працю в керівництві Держсанепідслужбою Запорізької області та вручив йому квіти. Віктор Андрійович Ємельяненко на урочистостях в Держсанепідслужбі Запорізької області тепло привітав Романа Леонідовича Терехова з призначенням на посаду начальника Головного управління Держсанепідслужби у Запорізькій області, головного державного санітарного лікаря Запорізької області, від імені голови Запорізької облдержадміністрації Олександра Миколайовича Пеклушенка побажав йому нових успіхів на новій роботі, а також висловив впевненість у тому, що колектив Держсанепідслужби Запорізької області й надалі буде успішно справлятися з поставленими завданнями у забезпеченні санітарно-епідемічного благополуччя нашого регіону.

- Деякі моменти нашого з вами непростого життя підкреслюють всю суть вашої служби і кожного з вас. В національному плані дій без вашої служби нічого не станеться. Тому одним з пріоритетних завдань для нас є взаємодія з підтримки суб'єктів господарювання, - зазначив перший заступник голови Запорізької облдержадміністрації Віктор Андрійович Ємельяненко. 

У своєму виступі колишній начальник Головного управління Держсанепідслужби у Запорізькій області, колишній головний державний санітарний лікар Запорізької області, кандидат медичних наук, завідувач кафедри загальної гігієни та екології Запорізького державного медичного університету, доцент, кандидат медичних наук, Заслужений лікар України Анатолій Іванович Севальнєв висловив вдячність Міністру охорони здоров’я України Раїсі Василівні Богатирьовій, Голові Державної санітарно-епідеміологічної служби України, головному державному санітарному лікареві України Анатолію Миколайовичу Пономаренку та голові Запорізької облдержадміністрації Олександру Миколайовичу Пеклушенку за той вибір, який вони зробили у призначенні на посаду начальника Головного управління Держсанепідслужби у Запорізькій області, головного державного санітарного лікаря Запорізької області Романа Леонідовича Терехова. F3_12.11

- Ми всі добре знаємо Романа Леонідовича Терехова, становлення якого відбувалося на наших очах. Ми знаємо його як дуже порядну людину, високопрофесійного спеціаліста, який може виконувати будь-які складні завдання, які сьогодні стоять перед Державною санітарно-епідеміологічною службою країни та Запорізької області,- зазначив Анатолій Іванович Севальнєв. – Бажаю Роману Леонідовичу успішно продовжити добру справу попередніх головних державних санітарних лікарів Запорізької області, ще на вищий рівень піднести нашу професійну планку та високо нести прапор нашої санепідслужби.

Начальник Головного управління Держсанепідслужби у Запорізькій області, головний державний санітарний лікар Запорізької області Роман Леонідович Терехов щиро подякував усім за добрі слова, які прозвучали у виступах на його адресу, та за висловлену йому довіру від керівництва Запорізької облдержадміністрації, Міністерства охорони здоров’я та Державної санітарно-епідеміологічної служби України.

- Для мене це почесний і дуже відповідальний момент - очолити Головне управління Держсанепідслужби у Запорізькій області та стати в одному ряду з такими відомими на всю країну колишніми головними державними санітарними лікарями Запорізької області, яких добре знають спеціалісти у всьому світі, - сказав начальник Головного управління Держсанепідслужби у Запорізькій області, головний державний санітарний лікар Запорізької області Роман Леонідович Терехов. - Йду на цю посаду з почуттям, що разом ми справимося з усіма завданнями. Ця впевненість ґрунтується на тому, що в Головному управлінні Держсанепідслужби у Запорізькій області працює високо організований колектив та професіонали санітарно-епідеміологічної справи.

F4_12.11На завершення зборів представники Правобережного міжрайонного відділу Запорізького міського управління Держсанепідслужби у Запорізькій області та Правобережного відокремленого підрозділу Державної установи «Запорізький обласний лабораторний Центр Держсанепідслужби України» тепло подякували Роману Леонідовичу Терехову за спільну плідну та успішну роботу та побажали йому нових успіхів та досягнень на посаді начальника Головного управління Держсанепідслужби у Запорізькій області, головного державного санітарного лікаря Запорізької області.

Сектор доступу до публічної інформації та зв’язків з громадськістю Головного управління Держсанепідслужби у Запорізькій області

12/11/2013


Архів по роках: 2007 | 2008 | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021

Прес-службаІсторіяНормативні документиЛабораторний центрДокументиЩо необхідно знатиГромадське здоров'яНаукові матеріалиПублічна інформація
Copyright © iC