Державна установа "Запорізький обласний лабораторний центр
Міністерства охорони здоров'я України"

Приймальня (061) 283-17-00, e-mail: zpoblses@ukr.net

Вхід для користувачів

Швидкі посилання 

Діяльність Державної санітарно-епідеміологічної служби України визнано задовільною (20/01/2014 09:25)

17 січня відбулось засідання розширеної Колегії Державної санітарно-епідеміологічної служби України щодо підсумків діяльності Державної санітарно-епідеміологічної служби України у 2013 році та визначення завдань на 2014 рік.

У роботі Колегії взяли участь Перший заступник Міністра охорони здоров’я України Олександр Качур, Голова Держсанепідслужби України, головний державний санітарний лікар України Анатолій Пономаренко, члени колегії Держсанепідслужби України, начальники головних управлінь Держсанепідслужби України в областях, директори відповідних лабораторних центрів, представники профспілок та громадськості.

Головними і першочерговими завданнями роботи Державної санітарно-епідеміологічної служби України, на думку Першого заступника Міністра Олександра Качура, залишається оптимізація процедур держсанепіднагляду з урахуванням діючого законодавства України та міжнародних вимог; оптимізація мережі закладів Держсанепідслужби, лабораторних структур, забезпечення їх модернізації; зміна пріоритетів у діяльності Державної санітарно-епідеміологічної служби, зокрема заміна адміністративних методів роботи простими та більш дієвими методами консультативної роботи; відкритість та прозорість у роботі з населенням та підприємцями.

«Необхідно зосередити увагу на проведенні санітарно-освітньої роботи з питань профілактики інфекційних та неінфекційних захворювань і формування здорового способу життя населення. І приділити увагу удосконаленню професійних вмінь спеціалістів Держсанепідслужби», – підкреслив Олександр Качур.

На цьому також наголосив Голова Держсанепідслужби України Анатолій Пономаренко. Крім того, він зазначив, що Державна санітарно-епідеміологічна служби України у 2013 році, в основному, виконала завдання покладені на неї державою та суспільством.

«Ми виконуємо основні завдання, поставлені перед нами керівництвом державою, а саме, забезпечуємо дотримання стабільної, керованої та епідемічної ситуації, удосконалюємо нормативно-правове забезпечення діяльності Держсанепідслужби України. Крім того, виконуємо завдання щодо зменшення невиправданого тиску на бізнес. Кількість планових та позапланових перевірок об’єктів нагляду з року в рік зменшується», – сказав Анатолій Пономаренко.

У ході обговорення було проаналізовано реалізацію державної політики у сфері санітарного та епідемічного благополуччя населення у 2013 році, у тому числі під час масових заходів, питання соціального захисту, стан та перспективи підготовки кадрів, роль громадськості в діяльності роботи Держсанепідслужби України та ін.

За результатами Колегії було вирішено визнати діяльність Державної санітарно-епідеміологічної служби України у сфері санітарного та епідемічного благополуччя населення у 2013 році задовільною.

Заслухавши і обговоривши всі питання порядку денного, вирішено зосередити особливу увагу на посиленні контролю за наданням адміністративних послуг та розгляді звернень громадян, продовжити роботу над удосконаленням нормативно-правового забезпечення діяльності служби.

Прес-служба МОЗ України

20/01/2014 09:25


Архів по роках: 2007 | 2008 | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021

Прес-службаІсторіяНормативні документиЛабораторний центрДокументиЩо необхідно знатиГромадське здоров'яНаукові матеріалиПублічна інформація
Copyright © iC