Державна установа "Запорізький обласний лабораторний центр
Міністерства охорони здоров'я України"

Приймальня (061) 283-17-00, e-mail: zpoblses@ukr.net

Вхід для користувачів

Швидкі посилання 

Роман Терехов: «Ми повинні працювати єдиною командою на кінцевий результат» (12/02/2014)

Сьогодні в актовому залі Головного управління Держсанепідслужби у Запорізькій області проведено семінар з актуальних питань.

У роботі семінару взяли участь: начальник Головного управління Держсанепідслужби у Запорізькій області, головний державний санітарний лікар Запорізької області Роман Леонідович Терехов, в. о. заступника начальника Головного управління Держсанепідслужби у Запорізькій області, в. о. заступника головного державного санітарного лікаря Запорізької області Олександр Іванович Мащак, в. о. директора Державної установи «Запорізький обласний лабораторний Центр Держсанепідслужби України» Олександр Федорович Воробйов, керівники та працівники відокремлених структурних підрозділів Головного управління Держсанепідслужби у Запорізькій області, завідувачі та працівники відокремлених підрозділів ДУ «Запорізький обласний лабораторний Центр Держсанепідслужби України».

Відкрив роботу семінару начальник Головного управління Держсанепідслужби у Запорізькій області, головний державний санітарний лікар Запорізької області Роман Леонідович Терехов, який акцентував увагу на важливості проведення такого семінару з актуальних питань та на виконанні завдань Держсанепідслужби Запорізької області у забезпеченні санепідблагополуччя Запорізької області у 2014 році. Зокрема, Роман Леонідович Терехов перед керівництвом та колективами Головного управління Держсанепідслужби у Запорізькій області та ДУ «Запорізький обласний лабораторний Центр Держсанепідслужби України» поставив завдання: «Ми повинні працювати єдиною командою на кінцевий результат».

Про організацію роботи укладання договорів щодо надання платних послуг та контролю за надходженням коштів за проведену роботу доповів в. о. директора Державної установи «Запорізький обласний лабораторний Центр Держсанепідслужби України» Олександр Федорович Воробйов.

Про актуальні питання застосування норм діючого законодавства посадовими особами Головного управління Держсанепідслужби у Запорізькій області та його відокремлених структурних підрозділів станом на лютий 2014 року доповів завідувач сектору правового забезпечення Головного управління Держсанепідслужби у Запорізькій області Євген Сергійович Кісельов.

Про порядок проведення щорічної оцінки виконання державними службовцями покладених на них обов’язків та завдань за 2013 рік доповіла начальник відділу кадрового забезпечення, запобігання та протидії корупції Головного управління Держсанепідслужби у Запорізькій області Олена Володимирівна Русакова.

На семінарі також виступили: начальник управління адміністративних послуг Головного управління Держсанепідслужби у Запорізькій області Ольга Петрівна Гаврікова, начальник управління організації державного санітарно-епідеміологічного нагляду Головного управління Держсанепідслужби у Запорізькій області Вікторія Вікторівна Черкасова, начальник відділу бухгалтерського обліку - заступник головного бухгалтера Головного управління Держсанепідслужби у Запорізькій області Оксана Володимирівна Шилкіна, начальник санітарно-гігієнічного відділу Головного управління Держсанепідслужби у Запорізькій області Дмитро Олександрович Макаров.

Сектор доступу до публічної інформації та зв’язків з громадськістю Головного управління Держсанепідслужби у Запорізькій області

12/02/2014


Архів по роках: 2007 | 2008 | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021

Прес-службаІсторіяНормативні документиЛабораторний центрДокументиЩо необхідно знатиГромадське здоров'яНаукові матеріалиПублічна інформація
Copyright © iC