Державна установа "Запорізький обласний лабораторний центр
Міністерства охорони здоров'я України"

Приймальня (061) 283-17-00, e-mail: zpoblses@ukr.net

Вхід для користувачів

Швидкі посилання 

Валерій Баранов закликав посадовців змінювати свою психологію (31/03/2014 13:24)

«Не вони для нас, а ми для них» - так сформулював принцип взаємодії посадовців усіх рівнів і громади Запорізького краю голова облдержадміністрації Валерій Баранов. Під час апаратної наради за участю представників усіх органів державної вертикалі влади Валерій Баранов зауважив, що має намір донести цей принцип роботи до кожного, хто працює з людьми, - чи то в обласному органі, чи  в районній адміністрації.

Ще одна вимога до посадовців – проаналізувати законність і доцільність кожного пункту, кожної довідки, кожної процедури свого відомства і за цими висновками зробити роботу своїх структур більш відкритою і зрозумілою для пересічних громадян, повідомило управління у справах преси та інформації облдержадміністрації.

- Сьогодні, щоб розмістити вивіску «Магазин квітів «Васильок», треба зібрати щонайменше 28 папірців з печатками. Такого бути не повинно, - сказав Валерій Баранов.

Крім того, голова облдержадміністрації звернув особливу увагу на недопущення корупції. Він підкреслив, що, замінивши кількох керівників,  сподівається на припинення роботи корупційних схем. При цьому проанонсував другу «хвилю» перегляду кадрів на рівні міст і районів  області, наголосивши, що треба уважніше прислухатися до думки громадськості.

Особливу увагу найближчим часом обласна влада планує приділити аналізу тендерних закупівель. Відомо, що деякі заклади освіти та охорони здоров’я закуповували продукти харчування за цінами на 30-40% вищими за ринкові. - - Ламайте цю систему, - закликав Валерій Баранов, звертаючись до відповідальних осіб.     

 Під час апаратної наради з питань життєдіяльності регіону, яку провів голова облдержадміністрації Валерій Баранов, директор Департаменту фінансів облдержадміністрації Сергій Медвідь поінформував про стан проходження платежів через Головне управління казначейської служби України в Запорізькій області.

- За захищеними статтями видатків оплачено всі документи по загальному фонду станом на 28 березня. При цьому залишається заборгованість за соціальними фондами на суму 16,5 млн. грн., - повідомив Сергій Медвідь.

Як повідомив посадовець, за незахищеними статтями видатків станом на 31 березня заборгованість складає: за державним бюджетом 38,2 млн. грн., за місцевим бюджетом – 127,4 млн. грн. Нагадаємо, з цього приводу 15 березня голова облдержадміністрації Валерій Баранов проводив нараду, на якій було прийнято рішення щодо сплати документів за незахищеними видатками місцевих бюджетів у межах 1 млн. грн. на область на тиждень пропорційно зареєстрованим зобов’язанням.

- Керівникам міст та районів області доручено взяти на контроль сплату за рахунок цієї квоти найважливіших видатків, від яких залежить життєдіяльність територій. Два тижні ми вже відпрацювали в цьому режимі, що дозволило дещо знизити соціальну напругу на територіях, - зазначив Сергій Медвідь.

Також посадовець поінформував, що 28 березня було спрямовано листи до Віце-прем’єр-міністра України та Міністра фінансів України з проханням прискорити розв’язання проблем, пов’язаних з фінансуванням незахищених видатків, на державному рівні.

31/03/2014 13:24


Архів по роках: 2007 | 2008 | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021

Прес-службаІсторіяНормативні документиЛабораторний центрДокументиЩо необхідно знатиГромадське здоров'яНаукові матеріалиПублічна інформація
Copyright © iC