Державна установа "Запорізький обласний центр контролю та профілактики хвороб
Міністерства охорони здоров'я України"

Приймальня (061) 283-17-00, e-mail: zpoblses@ukr.net

Вхід для користувачів

Швидкі посилання 

У Держсанепідслужбі Запорізької області провели семінар з актуальних питань щодо організації дезінфекційних заходів при організації пасажирських перевезень автотранспортом (31/03/2015)

31 березня 2015 року в актовому залі Держсанепідслужби Запорізької області Головним управлінням Держсанепідслужби у Запорізькій області спільно з Департаментом промисловості та розвитку інфраструктури Запорізької облдержадміністрації проведено семінар для автоперевізників, ЗКП МЕ «Запоріжелектротранс» з актуальних питань щодо організації дезінфекційних заходів при організації пасажирських перевезень автотранспортом.

Відкрив захід та ознайомив присутніх з метою і планом семінару заступник директора Департаменту промисловості та розвитку інфраструктури Запорізької облдержадміністрації, голова робочої групи з питань, пов’язаних з організацією дезінфекційних заходів у громадському транспорті та інших громадських місцях Пісарев Роман Анатолійович.

Як пояснив заступник директора Департаменту промисловості та розвитку інфраструктури ОДА Роман Пісарев, головною метою семінару є надання теоретичної специфічної інформації, яка буде використана перевізниками на практиці для поліпшення умов перевезення пасажирів. Адже підтримання належного санітарного стану в громадському транспорті  є обов’язковою умовою забезпечення комфортних та безпечних для здоров’я перевезень пасажирів. Тому ця робота повинна постійно здійснюватися та вдосконалюватися.

Про епідеміологічну ситуація з туберкульозу та ГРВІ в Запорізькій області доповіла завідувачка відділення особливо небезпечних інфекцій ДУ «Запорізький обласний лабораторний Центр Держсанепідслужби України» Циганкова Алла Миколаївна.

Про організацію дезінфекційних заходів при пасажирських перевезеннях автотранспортом доповіла завідувачка відділення дезінфектології Запорізького міського відокремленого підрозділу ДУ «Запорізький обласний лабораторний Центр Держсанепідслужби України» Журавльова Ольга Миколаївна.

Про сучасні дезінфекційні засоби, що використовуються для профілактичної дезінфекції автотранспорту з пасажирських перевезень доповів керівник Запорізького регіонального інформаційно-консультативного центру з питань дезінфекції, антисептики та гігієни Кононенко Т.В.

Про послуги з обробки автотранспорту, що виконуються ПП «Профдез Плюс» розповів директор ПП «Профдез Плюс» Барков В.Г.

Підбили підсумки обговорення питань семінару для автоперевізників, ЗКП МЕ «Запоріжелектротранс» щодо організації дезінфекційних заходів при організації пасажирських перевезень автотранспортом начальник епідеміологічного відділу управління організації державного санітарно-епідеміологічного нагляду Головного управління Держсанепідслужби у Запорізькій області Черненко Світлана Валентинівна та завідувачка відділення дезінфектології ДУ Запорізький обласний лабораторний Центр Держсанепідслужби України» Богданова Тетяна Анатоліївна.

За результатами семінару перевізники отримали необхідні знання щодо організації дезінфекційних заходів у громадському транспорті, а також ґрунтовні відповіді на проблемні питання, які виникають у їх практичній діяльності.

Сектор доступу до публічної інформації та зв’язків з громадськістю Головного управління Держсанепідслужби у Запорізькій області

31/03/2015


Архів по роках: 2007 | 2008 | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021

Прес-службаЦентр контролю та профілактики хворобІсторіяНормативні документиОбласний центр КПХДокументиЩо необхідно знатиГромадське здоров'яНаукові матеріалиПублічна інформація
Copyright © iC