Державна установа "Запорізький обласний центр контролю та профілактики хвороб
Міністерства охорони здоров'я України"

Приймальня (061) 283-17-00, e-mail: zpoblses@ukr.net

Вхід для користувачів

Швидкі посилання 

Григорій Самардак: «Усі стратегічні об'єкти області взято під посилену охорону» (22/04/2015 09:40)

Під головуванням Прем'єр-міністра України Арсенія Яценюка відбулося засідання державної комісії з надзвичайних ситуацій. Захід проходив у форматі всеукраїнської селекторної наради, у якій взяв участь і голова обласної державної адміністрації Григорій Самардак.

Глава уряду закликав керівництво правоохоронних органів та очільників регіонів докласти всіх зусиль, аби забезпечити високий рівень безпеки населення і стратегічних об'єктів у період першотравневих свят.

- У цілому по всій території України Міністерство внутрішніх справ має забезпечити посилене патрулювання і посилену охорону громадського порядку. Основне -  взяти під контроль місця масового скупчення громадян. Завдання Росії - дестабілізація в Україні. Наше завдання - превентивні заходи і захист громадян. Нам треба бути готовими давати чітку, аргументовану і сильну відповідь, у тому числі й щодо забезпечення безпеки громадян на вулицях, щодо попередження терористичних атак і притягнення до відповідальності винних у скоєнні відповідних злочинів. Особливу увагу необхідно приділити забезпеченню безпеки, зокрема в аеропортах, на об’єктах залізниці. На свята саме транспортна інфраструктура може бути об'єктом номер один по терористичній загрозі, - наголосив прем'єр-міністр.

Арсеній Яценюк відзначив посилення обороноздатності Запорізької області. За словами Прем'єр-міністра, з моменту його останньої поїздки до нашого регіону у нас є певні позитивні зміни. Голова облдержадміністрації Григорій Самардак запевнив Главу уряду, що останнім часом зроблено значний крок на шляху зміцнення  обороноздатності краю.

- У Запорізькій області робота в цьому напрямку не зупинялася жодного дня. Створено обласний оперативний штаб щодо забезпечення безпеки громадян, захисту об’єктів інфраструктури та своєчасного реагування на можливі надзвичайні ситуації. Посилена охорона на 274 об'єктах підвищеної небезпеки. На 234 об'єктах встановлено системи відеоспостереження. Загалом встановлено 1869 камер відеоспостереження. На 144 об'єктах організована робота диспетчерських служб. До початку роботи штабів їх було лише 28. Для посилення охорони громадського порядку збільшено кількість патрульних нарядів. Щодня працюють 164 автопатрулі і 214 піших нарядів, у складі яких несуть службу близько 1100 співробітників органів внутрішніх справ, - повідомив Григорій Самардак.

За словами очільника регіону, особлива увага приділяється охороні стратегічно важливих об’єктів. Наприклад, захист Запорізької атомної електростанції здійснює військова частина Національної гвардії. Додатково створено службу фізичного захисту та загін відомчої воєнізованої охорони. На об’єкті посилено пропускний режим, територія станції цілодобово патрулюється. На в’їзді до міста Енергодар встановлено блокпост посиленого типу, повідомило управління у справах преси та інформації облдержадміністрації.

- Всі стратегічні об'єкти Запорізької області взято під посилену охорону. Посилено захист 17 залізничних і 36 автотранспортних вокзалів, 13 стратегічно важливих мостів. Заходи охорони цілодобово здійснюються  силами міліції спільно з військовослужбовцями Національної гвардії України. Якщо негайно будуть потрібні кошти для оперативного реагування, в обласному бюджеті передбачено резервний фонд у сумі 43 637,901 тисяч гривень. Резервний фонд районних бюджетів та міст обласного значення загалом складає 38 249,453 тисяч гривень. Тобто ситуація в Запорізький області повністю знаходиться під контролем обласної влади. Всі необхідні заходи виконуються, - підкреслив голова ОДА.

22/04/2015 09:40


Архів по роках: 2007 | 2008 | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021

Прес-службаЦентр контролю та профілактики хворобІсторіяНормативні документиОбласний центр КПХДокументиЩо необхідно знатиГромадське здоров'яНаукові матеріалиПублічна інформація
Copyright © iC