Державна установа "Запорізький обласний центр контролю та профілактики хвороб
Міністерства охорони здоров'я України"

Приймальня (061) 283-17-00, e-mail: zpoblses@ukr.net

Вхід для користувачів

Швидкі посилання 

Команда Головного управління Держсанепідслужби у Запорізькій області активно пропагує здоровий спосіб життя (27/04/2015)

У місті Запоріжжі у спортивному комплексі «Мотор Січ» завершилася ХV обласна спартакіада серед збірних команд державних службовців, організована Управлінням молоді, фізкультури та спорту облдержадміністрації, яка проходила з 23 по 25 квітня 2015 року.

У  змаганнях взяли участь 19 команд загальною чисельністю понад 350 держслужбовців. Вони змагалися у п’яти видах спорту: з шахів, шашок, тенісу настільного, волейболу та футзалу.

Збірну команду Головного управління Держсанепідслужби у Запорізькій області, яка взяла активну участь у всіх п’яти видах змагань, очолював начальник санітарно-гігієнічного відділу управління організації держсанепіднагляду Головного управління Держсанепідслужби у Запорізькій області Макаров Дмитро Олександрович (волейбол, футзал).

Склали гідну конкуренцію та добре виступили у змаганнях: в. о. заступника начальника Головного управління Держсанепідслужби у Запорізькій області, в. о. заступника головного державного санітарного лікаря Запорізької області Олександр Іванович Мащак (волейбол, футзал), начальник відділу правового забезпечення Головного управління Держсанепідслужби у Запорізькій області Кісельов Євген Сергійович (шахи, футзал), начальник відділу кадрового забезпечення, запобігання та виявлення корупції Головного управління Держсанепідслужби у Запорізькій області Русакова Олена Володимирівна (шахи), начальник Мелітопольського міського управління Держсанепідслужби у Запорізькій області Скляров Роман Васильович (волейбол, футзал), начальник Центрального міжрайонного відділу Запорізького міського управління Держсанепідслужби у Запорізькій області Линник Микола Григорович (волейбол, шашки, футзал), головний спеціаліст епідеміологічного сектору Запорізького міського управління Держсанепідслужби у Запорізькій області Линник Юліана Вікторівна (волейбол), головний спеціаліст Центрального міжрайонного відділу Запорізького міського управління Держсанепідслужби у Запорізькій області Бакуліна Ірина Сергіївна (теніс настільний). Зокрема, начальник відділу правового забезпечення Головного управління Держсанепідслужби у Запорізькій області Кісельов Євген Сергійович посів шосте місце у змагання з шахів серед чоловіків.

У загальному командному заліку ХV ювілейної спартакіади серед збірних команд державних службовців Запорізької області перемогу виборола збірна команда Гуляйпільської райдержадміністрації; друге місце посіла збірна команда Головного управління Пенсійного Фонду України в Запорізькій області, третє місце - збірна команда Запорізької облдержадміністрації.

За результатами обласних змагань буде сформована збірна команда Запорізької області, яка представлятиме наш регіон на Всеукраїнській спартакіаді серед збірних команд державних службовців, яка відбудеться  у вересні в м. Ужгород.

Сектор доступу до публічної інформації та зв’язків з громадськістю Головного управління Держсанепідслужби у Запорізькій області

F3

F10

F5F2

F8

F6

F1 F4

27/04/2015


Архів по роках: 2007 | 2008 | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021

Прес-службаЦентр контролю та профілактики хворобІсторіяНормативні документиОбласний центр КПХДокументиЩо необхідно знатиГромадське здоров'яНаукові матеріалиПублічна інформація
Copyright © iC