Державна установа "Запорізький обласний центр контролю та профілактики хвороб
Міністерства охорони здоров'я України"

Приймальня (061) 283-17-00, e-mail: zpoblses@ukr.net

Вхід для користувачів

Швидкі посилання 

Вітаємо з Днем Незалежності – світлим святом Української Державності! (21/08/2015)

У Запорізькій обласній раді відбулись урочистості, присвячені Дню Незалежності України. В урочистостях взяв участь начальник Головного управління Держсанепідслужби у Запорізькій області, головний державний санітарний лікар Запорізької області Роман Леонідович Терехов.

Козацький ансамбль пісні і танцю «Запорожці» виконав Гімн України. Також, в пам'ять бійців загиблих під час проведення АТО була виконана пісня «Плине кача». Потім були покладені квіти до пам'ятника Героям революції гідності. У цей день ми схиляємо голови перед пам’яттю наших бійців, які під час проведення антитерористичної операції віддали своє героїчне життя за мирне майбутнє України. Вічна всенародна пам’ять їм і слава!

У залі зібралися депутати облради, працівники місцевого самоврядування, сільські та селищні голови, духовенство, волонтери, військові. З вітальним словом до присутніх звернулась перший заступник голови Запорізької обласної ради Світлана Абдурахманова: «Від депутатського корпусу, від територіальної громади вітаю вас із Днем незалежності – світлим святом Української Державності. Це не просто День народження держави. Це свято пам’яті про цілі покоління наших предків, що творили націю і боролися за державність, а також день, коли варто думати про день завтрашній, про майбутні покоління, про нашу відповідальність перед історією».

Світлана Петрівна підкреслила, що День Незалежності – це день, у якому щорічно зустрічаються Минуле і Майбуття України. Минуле має вселяти мудрість. Нам випала висока історична місія здійснювати мрію багатьох поколінь наших предків – бути господарями на своїй землі, плекати її і прикрашати своєю працею, у добробуті, безпеці та злагоді ростити дітей. У День Незалежності необхідно подати один одному руку. Хтось уже зробив це раніше, хтось це зробить сьогодні, а хтось, можливо, це зробить завтра. Але ми не повинні залишати давній розбрат своїм онукам, бо краще за інших знаємо ціну визволення та ціну української єдності. Усі ми хочемо зберегти найдорожче: дітей і родину, мир і спокій, працю і добробут, надію і віру.

Присутніх на святі також привітали голова Запорізької обласної ради першого скликання В'ячеслав Похвальский і заступник міського голови Сергій Гладченко.

- Незалежність - це не абстракція, і для того, щоб вона наповнилася реальним сенсом, ми повинні сьогодні об'єднатися навколо інтересів нашого краю. Гроші, зароблені на Запорізькій землі, повинні працювати на благо запорожців, - підкреслив депутат облради Микола Ярмощук.

У цей святковий день Світлана Абдурахманова і Микола Ярмощук відзначили кращих представників нашого славетного краю. Нагороди, ордени і вдячності обласної ради отримали підприємці, агрономи, лікарі, артисти, керівники територій. Не залишилися без уваги і наші захисники, які несуть службу в зоні проведення АТО, - військовослужбовці 55 артилерійської бригади, Національної гвардії України, підрозділу «Сармат», а також волонтери, повідомив відділ взаємодії з засобами масової інформації та висвітлення діяльності Запорізької обласної ради.

За багаторічну сумлінну працю, високі професійні досягнення, відданість справі та з нагоди Дня Незалежності України Почесною грамотою Запорізької обласної ради нагороджено начальника Головного управління Держсанепідслужби у Запорізькій області, головного державного санітарного лікаря Запорізької області Романа Леонідовича Терехова.

По завершенню урочистої частини відбувся святковий концерт аматорських колективів і виконавців Запорізького краю.

21/08/2015


Архів по роках: 2007 | 2008 | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021

Прес-службаЦентр контролю та профілактики хворобІсторіяНормативні документиОбласний центр КПХДокументиЩо необхідно знатиГромадське здоров'яНаукові матеріалиПублічна інформація
Copyright © iC