Державна установа "Запорізький обласний центр контролю та профілактики хвороб
Міністерства охорони здоров'я України"

Приймальня (061) 283-17-00, e-mail: zpoblses@ukr.net

Вхід для користувачів

Швидкі посилання 

Обласна влада всебічно допомагатиме розвитку наших курортних територій, проте для цього потрібно вивести бізнес з тіні (21/03/2016 13:43)

Під керівництвом в. о. голови облдержадміністрації Костянтина Бриля відбулася нарада, на якій розглянуто проблемні питанням підготовки та проведення в 2016 році курортного сезону на території оздоровчої зони сел. Кирилівка Якимівського району. У нараді взяв участь начальник Головного управління Держсанепідслужби у Запорізькій області, головний державний санітарний лікар Запорізької області Роман Леонідович Терехов.

За словами заступника директора Департаменту екології та природних ресурсів ОДА Дмитра Чайки, головними проблемами оздоровчої зони Кирилівської селищної ради залишаються екологічний стан Молочного лиману та відновлення його сполучення з Азовським морем, самовільний забір підземних вод,  функціонування полігонів твердих та рідких побутових відходів, неупорядкованість відведення стічних вод на території сел. Кирилівка. Крім того, не реалізовано проекти інвестиційних зобов’язань суб’єктів господарювання, відсутня перевірка дотримання вимог санітарного законодавства під час функціонування закладів відпочинку, а також отримання дозволів на торгівлю та легалізація праці, повідомило управління у справах преси та інформації облдержадміністрації.

Як наголосив Костянтин Бриль, усі ці фактори негативно впливають на інвестиційну привабливість регіону та стримують його соціально-культурний розвиток.

- Напередодні відкриття курортного сезону території завжди говорять про необхідність відкладення перевірок до осені. Проте нині ми бачимо, що тіньові процеси замінили відрахування до місцевих бюджетів. Тож влада області поставить крапку в цьому питанні. Для цього заплановано створення спеціальної комісії, яка допоможе бізнесу повернутись обличчям до влади та своїх клієнтів. На майбутнє хочу підкреслити: обласна влада всебічно допомагатиме розвитку наших курортних територій, проте для цього потрібно вивести бізнес з тіні. Саме тоді місцеві бюджети отримають кошти для вирішення всіх наявних проблем, - підкреслив в. о. голови облдержадміністрації Костянтин Бриль.

За підсумками наради очільник регіону доручив створити тимчасову оперативну спільну міжвідомчу робочу групу з питань забезпечення якісної підготовки та проведення курортного сезону «Курорт – 2016» із залученням представників ДСНС, Держсанепідслужби Запорізької області, Держгеокадастру, Держекоінспекції, Інспекції державного архітектурно-будівельного контролю в Запорізькій області, Головного управління Державної фіскальної служби у Запорізькій області, Нацполіції. Також присутні наголосили на необхідності включення до складу комісії фахівців обленерго та облводоканалу.

Наостанок Костянтин Бриль підкреслив, що також необхідно провести окрему зустріч між представниками влади та бізнесу. Головна її мета - донести до підприємців, що цього року питання зрушить з місця, а порушники будуть змушені вийти з тіні, аби допомагати розвиватись своїм територіям, на яких вони існують.

У майбутньому група працюватиме не тільки у Кирилівці, а й у всіх курортних зонах регіону.

21/03/2016 13:43


Архів по роках: 2007 | 2008 | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021

Прес-службаЦентр контролю та профілактики хворобІсторіяНормативні документиОбласний центр КПХДокументиЩо необхідно знатиГромадське здоров'яНаукові матеріалиПублічна інформація
Copyright © iC