Державна установа "Запорізький обласний центр контролю та профілактики хвороб
Міністерства охорони здоров'я України"

Приймальня (061) 283-17-00, e-mail: zpoblses@ukr.net

Вхід для користувачів

Швидкі посилання 

Про завершення тендерної процедури придбання пересувної лабораторії моніторингу за станом навколишнього природного середовища (02/11/2017)

20 вересня 2017р на веб-порталі Уповноваженого органу (www.prozorro.gоv.ua) Державною установою «Запорізький обласний лабораторний центр МОЗ України» було розміщене оголошення про проведення відкритих торгів на придбання пересувної лабораторії моніторингу за станом навколишнього природного  середовища за кошти, які були виділені в якості субвенції з обласного та міського бюджетів згідно прийнятих рішень сесій Запорізької обласної ради від 27.07.2017 № 4 «Про внесення змін та доповнень до регіональної програми будівництва, реконструкції, модернізації об’єктів інфраструктури, соціально-культурного та екологічного призначення по Запорізькій області на період до 2020 року, затвердженої рішенням обласної ради від 26.01.2017 № 56, зі змінами та доповненнями»; № 3 «Про внесення змін та доповнень до Переліку заходів, спрямованих на охорону та раціональне використання навколишнього природного середовища місцевих бюджетів у 2017 році, затвердженого рішенням обласної ради від 22.12.2016 № 53, зі змінами та доповненнями» та рішення Запорізької міської ради від 30.08.2017 № 82 «Про внесення змін до рішення міської ради від 25.05.2016 №46 «Про програму відновлення функціонування у м. Запоріжжя пересувної лабораторії моніторингу довкілля Державної установи «Запорізький обласний лабораторний центр Держсанепідслужби України».

На момент оголошення торгів були виконані всі організаційні дії, передбачені нормативно-правовими актами. Проведено наради робочої групи, на яких була прийнята дорожня карта спільних дій членів робочої групи з опрацювання питання відновлення та функціонування пересувної лабораторії моніторингу якості довкілля, вирішені питання оперативної взаємодії членів робочої групи та запрошених фахівців та громадськості та обговорений зміст ТЕХНІЧНОГО ЗАВДАННЯ на виконання природоохоронного заходу «Запровадження та обслуговування функціонування державної системи моніторингу навколишнього природного середовища на регіональному рівні – придбання обладнаної пересувної лабораторії контролю довкілля для Державної установи «Запорізький обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров’я України», яке стало підґрунтям для оформлення тендерної документації.

Для отримання субвенції ДУ «Запорізький обласний лабораторний центр МОЗ України» було відкрито рахунок в Управлінні Державної казначейської служби у Заводському районі м. Запоріжжя; укладено договори з Запорізькою обласною радою та Запорізькою міською радою на отримання субвенції; підготовлена та затверджена Міністерством охорони здоров’я України довідка про внесення змін до кошторису ДУ «Запорізький обласний лабораторний центр МОЗ України» на 2017 рік.

За період з моменту оголошення торгів у порядку, встановленому законодавством, ДУ «Запорізький обласний лабораторний центр МОЗ України» опрацьовані питання та зауваження, які виникали у потенційних учасників торгів, надані ґрунтовні відповіді у встановлені терміни. Слушні пропозиції щодо оснащення лабораторії, які надходили упродовж терміну обговорення, внесені до «Технічного завдання», нова редакція якого розміщена у складі тендерної документації.

Значна частина зауважень стосувалась термінів поставки пересувної лабораторії. Потенційні учасники торгів наголошували про технічну та технологічну неможливість здійснити поставку лабораторії в заявленій комплектації в термін до кінця 2017 року. Однак частиною першою статті 4 Закону України «Про публічні закупівлі» встановлено, що закупівля відбувається відповідно до річного плану в межах кошторисних призначень.

Зважаючи на те, що ДУ «Запорізький обласний лабораторний центр МОЗ України» є бюджетною установою, фінансова діяльність якої обмежена нормами Бюджетного кодексу України, використання коштів на придбання пересувної лабораторії повинно відбутись в межах бюджетного періоду – до кінця 2017 року. Перегляд термінів поставки товару та виконання зобов’язань по договору є неможливим, оскільки це призведе до порушення норм чинного законодавства України.

З вказаної причини торги, проведені Державною установою "Запорізький обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров'я України» щодо закупівлі пересувної лабораторії моніторингу за станом навколишнього природного середовища, не відбулися за відсутністю пропозицій.

ДУ «Запорізький обласний лабораторний центр МОЗ України» повернуті 12 млн. грн.  розпорядникам коштів – Запорізькій обласній раді (6 млн. грн.) та Запорізькій міській раді (6 млн. грн.).

Вказана інформація доведена до відома членів робочої групи з питання запровадження та обслуговування функціонування державної системи моніторингу навколишнього природного середовища на регіональному рівні – придбання обладнаної пересувної лабораторії контролю довкілля для Державної установи «Запорізький обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров’я України».

Гаврікова О.П., заступник директора ДУ «Запорізький обласний лабораторний центр МОЗ України»

02/11/2017


Архів по роках: 2007 | 2008 | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021

Прес-службаЦентр контролю та профілактики хворобІсторіяНормативні документиОбласний центр КПХДокументиЩо необхідно знатиГромадське здоров'яНаукові матеріалиПублічна інформація
Copyright © iC