Державна установа "Запорізький обласний лабораторний центр
Міністерства охорони здоров'я України"

Приймальня (061) 283-17-00, e-mail: zpoblses@ukr.net

Вхід для користувачів

Швидкі посилання 

Привітання начальника Головного управління Держсанепідслужби у Запорізькій області, головного державного санітарного лікаря Запорізької області А.І.Севальнєва з Днем журналіста (06/06/2013)

Шановні журналісти, дорогі друзі!

Сердечно вітаю Вас з професійним святом - Днем журналіста!

Ваша професія дуже близька та споріднена з професією лікаря. Журналісти, як хірурги, кожен день своїми актуальними та гострими матеріалами розкривають виразки та болячки нашого суспільства. Журналісти своїм словом попереджують про небезпеку та лікують людей і в цьому ви дуже близькі до працівників санітарно-епідеміологічної служби. Сьогодні журналіст є санітаром, який допомагає очищати наше суспільство від негативних явищ. Тому в цей святковий день хочу запевнити Вас, що фахівці Державної санітарно-епідеміологічної служби Запорізької області високо цінують Вашу нелегку, відповідальну, але таку необхідну для людей діяльність.

Ви оперативно інформуєте про найважливіші події з життя Запорізької області, України та світу, своєчасно повідомляєте про санітарно-гігієнічну та епідемічну ситуацію в нашому регіоні, попереджаєте людей про ризики та небезпеки. Тому ми щиро вдячні журналістам, працівникам всіх засобів масової інформації за багаторічну плідну співпрацю з Державною санітарно-епідеміологічною службою Запорізької області в об’єктивному висвітленні найактуальніших питань охорони здоров’я людей та навколишнього середовища, створення здорових, безпечних і комфортних умов праці та проживання, пропаганди здорового способу життя. Ваше правдиве журналістське слово щодня спонукає до дій та визначає шляхи подолання проблем. Тож нехай наше співробітництво на благо жителів славетного Запорізького краю та України і надалі продовжується так же ефективно, як і в минулі роки.

Дорогі друзі! Нехай Ваша професійна справа завжди приносить Вам радість та задоволення! Нехай з-під гострого журналістського пера завжди виходить сильне та переконливе слово, а Ваша активна позиція та небайдуже ставлення до навколишнього світу допомагають Вам у відповідальній та важливій роботі!

Шановні журналісти, щиро бажаю Вам міцного здоров’я, родинного благополуччя, миру, злагоди, натхнення у творчих пошуках, невичерпної енергії задля втілення у життя всіх задумів, планів і мрій. Нехай з Вами будуть щирі друзі, а вдома оточує тепло і любов рідних людей! Нехай доброта і достаток зажди будуть Вашими супутниками! Нехай сенсації, які Вам доведеться висвітлювати, будуть добрими, новини - позитивними, газетні матеріали, телевізійні репортажі та радіопередачі - яскравими, а зарплати - високими! Нехай Ваша робота завжди супроводжується творчими злетами, пошуками та знахідками! Багатотисячних Вам тиражів, високих рейтингів, нових перемог та успіхів, розуміння, підтримки і визнання читачів, телеглядачів та радіослухачів!

Зі святом Вас! З Днем журналіста, дорогі друзі!

З повагою Анатолій Севальнєв,

начальник Головного управління Держсанепідслужби у Запорізькій області, головний державний санітарний лікар Запорізької області, Заслужений лікар України

06/06/2013


Архів по роках: 2007 | 2008 | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021

Прес-службаІсторіяНормативні документиЛабораторний центрДокументиЩо необхідно знатиГромадське здоров'яНаукові матеріалиПублічна інформація
Copyright © iC