Державна установа "Запорізький обласний лабораторний центр
Міністерства охорони здоров'я України"

Приймальня (061) 283-17-00, e-mail: zpoblses@ukr.net

Вхід для користувачів

Швидкі посилання 

Спартакіада стимулює державних службовців підтримувати добре фізичне здоров’я (11/06/2013)

Команда Головного управління Держсанепідслужби у Запорізькій області вперше взяла участь у дводенній ХІІІ обласній спартакіаді серед збірних команд державних службовців, яка проходила у Запоріжжі у спортивному комплексі «Мотор Січ» за участю заступників голови Запорізької облдержадміністрації Андрія Запорожченка та Петра Гончарука.F1_sport

Цього року на спартакіаду свої команди виставили облдержадміністрація, 20 райдержадміністрацій, а також відділення ГУ Пенсійного фонду України у Запорізькій області, ГУ статистики, Головного управління Держсанепідслужби у Запорізькій області, Держфінінспекції, територіальні органи Міндоходів. Загалом у змаганнях взяли участь 26 команд, які боролися за перемогу в таких видах спорту: футзал, шахи, шашки, волейбол та настільний теніс, повідомило управління у справах преси та інформації облдержадміністрації.

- Спартакіада – це один із заходів, який стимулює державних службовців підтримувати добре фізичне здоров’я, сприяє укріпленню дружніх зв’язків між різними державними структурами. Керівник облдержадміністрації усвідомлює, що фізична культура є невід’ємною складовою гармонійної цілісної особистості та завжди підтримує проведення таких змагань, - зазначив заступник голови Запорізької облдержадміністрації Петро Гончарук.

Переможцями в загальнокомандному заліку за підсумками змагань у всіх видах спорту стала команда обласної державної адміністрації. Друге місце посіли спортсмени-аматори ГУ Пенсійного Фонду України у Запорізькій області. Третє виборола команда Гуляйпільської райдержадміністрації.

Представники Головного управління Держсанепідслужби у Запорізькій області виступили у змаганнях гідно, проявивши свої найкращі бійцівські якості, справжню відвагу, спортивний азарт та велику волю до перемоги. Адже у переддень змагань дуже гостро постало питання навіть про саму участь у спартакіаді, бо чимало держслужбовців з команди держсанепідслужби у цей період перебували у службових відрядженнях. Виникли й інші серйозні труднощі. Проте команда Головного управління Держсанепідслужби у Запорізькій області у складі 10 чоловік взяла участь у дводенній ХІІІ обласній спартакіаді серед збірних команд державних службовців у таких видах спорту, як шашки, волейбол та настільний теніс.

За збірну команду Головного управління Держсанепідслужби у Запорізькій області виступили: заступник начальника Головного управління Держсанепідслужби у Запорізькій області, заступник головного державного санітарного лікаря Запорізької області Зикін Олег Володимирович, начальник Запорізького міського управління Держсанепідслужби у Запорізькій області, головний державний санітарний лікар міста Запоріжжя Хомутов Володимир Олександрович, начальник Центрального міжрайонного відділу Запорізького міського управління Держсанепідслужби у Запорізькій області Линник Микола Григорович, завідувач епідеміологічного сектору Запорізького міського управління Держсанепідслужби у Запорізькій області Мащак Олександр Іванович, завідувачка санітарно-гігієнічного сектору Запорізького міського управління Держсанепідслужби у Запорізькій області Ананьєва Олена Леонідівна, головний спеціаліст епідеміологічного сектору Запорізького міського управління Держсанепідслужби у Запорізькій області Лінник Юліана Вікторівна, завідувачка санітарно-гігієнічного сектору Центрального міжрайонного відділу Запорізького міського управління Держсанепідслужби у Запорізькій області Бакуліна Ірина Сергіївна, головний спеціаліст санітарно-гігієнічного сектору Правобережного міжрайонного відділу Запорізького міського управління Держсанепідслужби у Запорізькій області Макаров Дмитро Олександрович, завідувачка епідеміологічного сектору Правобережного міжрайонного відділу Запорізького міського управління Держсанепідслужби у Запорізькій області Пелих Ганна Сергіївна, завідувачка епідеміологічного сектору Лівобережного міжрайонного відділу Запорізького міського управління Держсанепідслужби у Запорізькій області Бучковська Ірина Юріївна.

Сектор доступу до публічної інформації та зв’язків з громадськістю Головного управління Держсанепідслужби у Запорізькій області

 

11/06/2013


Архів по роках: 2007 | 2008 | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021

Прес-службаІсторіяНормативні документиЛабораторний центрДокументиЩо необхідно знатиГромадське здоров'яНаукові матеріалиПублічна інформація
Copyright © iC