Державна установа "Запорізький обласний лабораторний центр
Міністерства охорони здоров'я України"

Приймальня (061) 283-17-00, e-mail: zpoblses@ukr.net

Вхід для користувачів

Швидкі посилання 

Анатолій Севальнєв: «Медичні працівники завжди на посту і готові у кожну мить прийти на допомогу» (12/06/2013 09:47)

Сьогодні на урочистих зборах в актовому залі Головного управління Держсанепідслужби у Запорізькій області начальник Головного управління Держсанепідслужби у Запорізькій області, головний державний санітарний лікар Запорізької області, Заслужений лікар України, кандидат медичних наук Анатолій Іванович Севальнєв тепло привітав своїх колег з професійним святом - Днем медичного працівника та щиро побажав усім міцного здоров’я, щастя, радості, достатку та нових успіхів у роботі.

Вже майже 90 років Державна санітарно-епідеміологічна служба є надійною та незамінною складовою державної системи охорони здоров'я, яка стоїть на сторожі збереження здоров'я наших людей. Сьогодні забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя населення, належних умов його життєдіяльності є пріоритетним напрямом державної політики, складовою національної безпеки України.

Працівники Держсанепідслужби Запорізької області присвятили своє життя захисту здоров'я та життя людей, профілактиці та боротьбі з інфекційними та соціально-небезпечними хворобами, охороні навколишнього середовища, обравши за мету своєї діяльності благополуччя кожної людини.

- День медичного працівника – одне з не багатьох свят, яке не втратило свого значення з політичних або економічних мотивів, так як здоров`я – це не лише благо та щастя кожної людини, а й безцінне суспільне надбання, найбільша цінність для нації. Стати медиком можуть лише люди зі щирим, благородним серцем, які наділені іскрою Божою, адже ця робота не обмежується робочими годинами, медичні працівники завжди на посту і готові у кожну мить прийти на допомогу, - сказав начальник Головного управління Держсанепідслужби у Запорізькій області, головний державний санітарний лікар Запорізької області, Заслужений лікар України, кандидат медичних наук Анатолій Іванович Севальнєв.

Сьогодні перед Державною санітарно епідеміологічною службою Запорізької області поставлена низка важливих завдань щодо оптимізації структури та штатів Головного управління, удосконалення державного санітарно-епідеміологічного нагляду, налагодження санітарно-гігієнічного моніторингу, зміцнення матеріально-технічної бази.

- Хочеться наголосити, що одне з найголовніших досягнень в області - збереження мережі медичних закладів, кадрового потенціалу, адже без кваліфікованих фахівців, без відданих медицині людей вирішити завдання збереження та зміцнення здоров`я людей нашого Запорізького краю неможливо, - зазначив Анатолій Іванович Севальнєв. - Але попереду ще багато справ. І на нас чекають складні та відповідальні завдання, які пов’язані з реформуванням системи охорони здоров`я задля забезпечення якості та доступності надання медичної допомоги населенню, ефективним використанням наявних матеріально-технічних ресурсів. Віримо, що спільними зусиллями ми зможемо досягти загально визнаних стандартів медичної допомоги та піднести цю життєво важливу сферу на якісно новий рівень, виправдовуючи надії та сподівання жителів Запорізької області.

З нагоди професійного свята - Дня медичного працівника начальник Головного управління Держсанепідслужби у Запорізькій області, головний державний санітарний лікар Запорізької області, Заслужений лікар України, кандидат медичних наук Анатолій Іванович Севальнєв кращим керівникам та фахівцям Головного управління вручив Грамоти. Серед нагороджених: Зикін Олег Володимирович, Карпухіна Людмила Анатоліївна, Кошель Світлана Миколаївна, Хотлубей Дмитро Вікторович, Шамрай Оксана Анатоліївна, Абакумова Тетяна Валеріївна, Грамчук Марина Олександрівна, Скляров Василь Григорович, Кікарош Олександра Миколаївна, Куликова Олена Григорівна, Хомутов Володимир Олександрович, Ананьєва Олена Леонідівна, Мащак Олександр Іванович, Лінник Юліана Вікторовна, Колеров Олег Іванович, Бучковська Ірина Юріївна, Макаров Дмитро Олександрович, Пелих Ганна Сергіївна, Линник Микола Григорович, Бакуліна Ірина Сергіївна, Немерюк Олена Сергіївна, Саприкіна Лариса Олександрівна, Нурієва Олена Фрідріхівна.

Зі святом Вас!

Сектор доступу до публічної інформації та зв’язків з громадськістю Головного управління Держсанепідслужби у Запорізькій області

12/06/2013 09:47


Архів по роках: 2007 | 2008 | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021

Прес-службаІсторіяНормативні документиЛабораторний центрДокументиЩо необхідно знатиГромадське здоров'яНаукові матеріалиПублічна інформація
Copyright © iC