Державна установа "Запорізький обласний лабораторний центр
Міністерства охорони здоров'я України"

Приймальня (061) 283-17-00, e-mail: zpoblses@ukr.net

Вхід для користувачів

Швидкі посилання 

Анатолій Севальнєв: «Сьогодні нам з вами відведена провідна роль у реформуванні країни та санітарно-епідеміологічної служби» (21/06/2013)

Сьогодні на урочистих зборах в актовому залі начальник Головного управління Держсанепідслужби у Запорізькій області, головний державний санітарний лікар Запорізької області, Заслужений лікар України, кандидат медичних наук Анатолій Іванович Севальнєв тепло привітав працівників Головного управління Держсанепідслужби у Запорізькій області з професійним святом - Днем державної служби та щиро побажав усім міцного здоров’я, щастя, радості, достатку та нових успіхів у роботі на благо Запорізької області та України.

Відповідно до Указу Президента України від 04.04.2003 № 291 «Про День державної служби», враховуючи роль державної служби у процесі становлення України як суверенної, незалежної, демократичної, соціальної, правової держави та підтримуючи рішення Генеральної Асамблеї ООН, в Україні встановлене професійне свято – День державної служби, яке відзначається щорічно 23 червня – у День державної служби Організації Об'єднаних Націй. F1_21.06

Працівники Головного управління Держсанепідслужби у Запорізькій області 23 червня 2013 року у майже 90-річній історії санітарно-епідеміологічної служби вперше святкуватимуть День державної служби України. Саме у 2013 році вони розпочали нову епоху в історії Державної санітарно-епідеміологічної служби Запорізької області та першими з моменту створення санепідслужби України вступили у почесне звання державного службовця. У результаті проведеного реформування загальна чисельність Державної санітарно-епідеміологічної служби Запорізької області складає 1093 штатні одиниці, в тому числі - 93 державних службовця. У минулій структурі санепідслужби Запорізької області працювало 2200 чоловік.

- Започаткування професійного свята державних службовців стало визнанням тієї важливої ролі, яку відіграють органи державної влади у житті України, - зазначив начальник Головного управління Держсанепідслужби у Запорізькій області, головний державний санітарний лікар Запорізької області, Заслужений лікар України Анатолій Іванович Севальнєв. – Сьогодні нам з вами відведена провідна роль у реформуванні країни та санітарно-епідеміологічної служби. Державна служба – це ключовий елемент системи державного управління, рушійна сила прогресу держави, це сфера, яка має свої витоки, досвід та самобутні демократичні традиції. Від професіоналізму, прозорості, неупередженості дій державних службовців залежить ступінь задоволення запитів та законних інтересів громадян, авторитет нашої держави на міжнародній арені.

F2_21.06Анатолій Іванович Севальнєв підкреслив, що державний службовець – це особлива професія, представник якої володіє широкими повноваженнями та несе подвійну відповідальність за стан справ у суспільстві. Це нелегка праця, яка потребує самовідданості, бажання служити людям та справжньої відданості своїй справі.

За наполегливу сумлінну працю, професіоналізм під час виконання службових завдань, особистий внесок у вирішенні важливих питань, позитивні показники в роботі та з нагоди Дня державної служби начальник Головного управління Держсанепідслужби у Запорізькій області, головний державний санітарний лікар Запорізької області, Заслужений лікар України Анатолій Іванович Севальнєв вручив кращим держслужбовцям грамоти Головного управління Держсанепідслужби у Запорізькій області.

Зі святом Вас!

Сектор доступу до публічної інформації та зв’язків з громадськістю Головного управління Держсанепідслужби у Запорізькій області

21/06/2013


Архів по роках: 2007 | 2008 | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021

Прес-службаІсторіяНормативні документиЛабораторний центрДокументиЩо необхідно знатиГромадське здоров'яНаукові матеріалиПублічна інформація
Copyright © iC