Державна установа "Запорізький обласний лабораторний центр
Міністерства охорони здоров'я України"

Приймальня (061) 283-17-00, e-mail: zpoblses@ukr.net

Вхід для користувачів

Швидкі посилання 

Людина завжди права (04/07/2013 12:02)

Голова обласної державної адміністрації Олександр Пеклушенко зустрівся з головою Національного агентства України з питань державної служби В’ячеславом Толковановим, який сьогодні з робочою поїздкою перебуває в Запорізькій області.

- Питання професійної компетенції державних службовців набуває все більшої актуальності. Реформи Президента України передбачають нові сучасні підходи до роботи та виконання службових обов’язків, що напряму пов’язано з підвищенням кваліфікації та обізнаності наших працівників, - зазначив голова ОДА Олександр Пеклушенко.

Також очільник регіону окреслив три складові, на яких має базуватись відродження престижу державної служби: ефективний кадровий резерв, гідна заробітна платня та гармонізація функцій структур та управлінь державної влади на місцях. Крім того, Олександр Пеклушенко відзначив, що робота команди облдержадміністрації вибудовується навколо девізу: людина завжди права, повідомило управління у справах преси та інформації облдержадміністрації.

- У Запорізькій області на державну службу нікого силою не тягнуть. Якщо прийшов – наберись терпіння та працюй сумлінно, - підкреслив керівник обласної виконавчої влади.

Коментуючи діяльність керівництва облдержадміністрації, голова Національного агентства України з питань державної служби В’ячеслав Толкованов зазначив, що Олександр Пеклушенко відомий як ефективний управлінець, який використовує сучасні методи роботи в питаннях кадрової політики. В цьому контексті високопосадовець поцікавився подальшими планами очільника регіону щодо налагодження системи співпраці в питаннях підвищення кваліфікації держслужбовців.

За словами голови облдержадміністрації, наразі він планує зосередитись на роботі регіонального центру перепідготовки і підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, керівників державних підприємств, установ та організацій.

- Цей заклад має стати менеджерським центром, де викладатимуть люди, які мають практику успішної роботи в структурах державної влади. Переконаний, що це буде значно ефективніше, ніж лекція науковців, які мають уявлення про систему нашої роботи тільки з книжок, - поділився міркуваннями Олександр Пеклушенко.

Крім того, окремим напрямком у цьому секторі посадовець вважає роботу із засобами масової інформації, які він особисто регулярно переглядає.

- Об’єктивна критика – це важливий аспект, який допомагає владі зорієнтуватися на найбільш гострих проблемах громади. Разом з тим, як довела практика, серед усіх засобів масової інформації в області є унікальне видання, яке дозволяє собі просто перекручувати факти. Достатньо довго я витрачав час на моніторинг їх новин, а зараз прийняв рішення: більше не читатиму, оскільки вони не відображають об’єктивну реальність, а відповідно не несуть користі, - резюмував Олександр Пеклушенко.

Щодо подальшої співпраці облдержадміністрації з Національним агентством України з питань державної служби В’ячеслав Толкованов повідомив, що найближчим часом вони запропонують оновлену та оптимізовану систему роботи, яка підготує базу для впровадження ЗУ «Про державну службу», який набуде чинності з 1 січня 2014 року.

04/07/2013 12:02


Архів по роках: 2007 | 2008 | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021

Прес-службаІсторіяНормативні документиЛабораторний центрДокументиЩо необхідно знатиГромадське здоров'яНаукові матеріалиПублічна інформація
Copyright © iC