Державна установа "Запорізький обласний лабораторний центр
Міністерства охорони здоров'я України"

Приймальня (061) 283-17-00, e-mail: zpoblses@ukr.net

Вхід для користувачів

Швидкі посилання 

На острові Хортиця відбудеться Фестиваль здорового харчування (12/07/2013 09:07)

13-14 липня 2013 року у місті Запоріжжі на острові Хортиця відбудеться Фестиваль здорового харчування від громадської організації «Будуй життя».

Громадська організація «Будуй життя» пропонує соціальний проект, який ставить перед собою такі завдання:

1. Обговорити питання важливості здорового харчування для молодих людей, що займаються фізичною культурою та спортом;

2. Надати якісну інформацію про вибір продуктів харчування та приготування здорової їжі;

3. Ознайомити з новинками ринку здорового харчування.

«Центр розвитку людини» підтримує та вважає концепцію цього проекту актуальною та доцільною в умовах сьогоденної проблеми з молоддю: великою кількість алкогольно та наркозалежних людей, поглинання новітніми технологіями, відсутність інтересу населення міста до технологій здорового харчування.

У ході проведення майстер-класів та лекцій ми з задоволенням поділимося з вами систематизованою інформацією про те, як просто бути здоровим, дотримуючись всього кілька базових принципів здорового харчування, про те, як правильно підібрати продукти та скласти з них індивідуальний раціон, як оздоровити організм, а також багато іншої унікальної інформації. Окрему увагу ми приділимо проблемі психологічної залежності від їжі, а також про способи її подолання.

Організатор фестивалю – Запорізька молодіжна громадська організація «Будуй життя». Партнери: ВАТ «Запоріжсталь» в рамках висвітлення реалізації проектів фіналістів соціальної програми «Мы – это город», Запорізька громадська рада, Запорізька молодіжна рада, Smart Cafe Zima Project, газета «Индустриальное Запорожье», «Мероприятия города Запорожье», Управління з питань фізичної культури,спорту та туризму департаменту освіти та науки, молоді та спорту Запорізької міської ради.

У рамках фестивалю:

1. Лекції та майстер-класи майстрів, дієтологів, психологів, кулінарів та інших фахівців здорового харчування.

2. Дегустації корисних страв та безалкогольних напоїв;

3. Розважальна програма;

4. Подарунки від партнерів фестивалю.

У програмі представлений великий вибір майстер-класів та практик:

1. Лекція від Бахтіної Олени Анатолівни – лікаря акушера-гінеколога, генетика, координатора некомерційного центру «Здоров’я», ведуча програми «Курс трансформації тіла», «Проблемы современого питания».

2. Лекція від Миколи Кардача - тренера ДОШ СК ”Фізіологічні аспекти харчування в легкій атлетиці”.

3. Майстер-клас «Здоровий спосіб життя-зелені коктейлі та харчування для молодих спортсменів в літній час» від Ілони Самарської - перекладача книги та автора програми «Зелень для жизни».

4. «Спеції, прянощі, приправи, сухофрукти - користь для духу і тіла» - майстер-клас Пегової Катерини - співзасновника клубу-магазину натуральної продукції "Третій Дім".

5. Чайна церемонія. Представлення нового китайського чаю на основі гриба Рейші, який є джерелом багатьох вітамінів та антиоксидантів.

6. Практика оздоровчого храмового танцю для жінок від засновниці центру розвитку «Феруза» Коваль Яни.

7. Лекція «Аспекти профілактичного харчування по психофізичному типу людини (ДОШАМ) згідно з каноном тибетської медицини «Джуд Ши» - від Віктора Преподобного, майстра медитації, тайського та інших видів масажу, су джок терапії, корекції хребта та суглобів та ініціатора вивчення східних оздоровчих систем (китайської та тибетської медицини)

8. Майстер-клас Віктора Преподобного з встановлення психофізичного типу людини для підбору оптимального типу харчування.

9. Майстер-клас Віктора Преподобного з тілесно-орієнтованих методів (тайський масаж, мануальна терапія, мокса-терапія та інші), спрямованих на позбавлення проблем з травленням.

10. Майстер-клас «Йога для травлення» майстра йоги Сергія Бойка .

11. Мудри індійської культури для оздоровлення та поліпшення травлення (Цілющі аспекти молока в індійській культурі, індійські аспекти вегетаріанства, сироїдіння, китайська макробіотика харчування ДЗЕН та багато іншого).

Учасниками фестивалю буде активна молодь, діти і батьки, які хочуть провести час з користю, відпочити в обстановці неформального спілкування та творчого самопізнання.

Фестиваль пропонує альтернативну форму дозвілля для розкриття творчого потенціалу, сприяє зміцненню сімейних цінностей, пропагує здоровий спосіб життя. Фестиваль матиме форму паралельних майстер-класів на території Центру розвитку людини (о. Хортиця, Буддійська ступа, поруч з туристичним пляжем).

12/07/2013 09:07


Архів по роках: 2007 | 2008 | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021

Прес-службаІсторіяНормативні документиЛабораторний центрДокументиЩо необхідно знатиГромадське здоров'яНаукові матеріалиПублічна інформація
Copyright © iC