Державна установа "Запорізький обласний лабораторний центр
Міністерства охорони здоров'я України"

Приймальня (061) 283-17-00, e-mail: zpoblses@ukr.net

Вхід для користувачів

Швидкі посилання 

Інформація про реалізацію соціальних ініціатив Президента України (22/08/2013)

У Запорізькій області проводиться системна робота органів державної влади та місцевого самоврядування з реалізації соціальних ініціатив Президента України. Підготовлено розпорядження голови облдержадміністрації від 12.04.2013 № 180 (зі змінами від 12.04.2013). З метою реалізації соціальних ініціатив Президента України в Запорізькій області були проведені заходи з наступних напрямків.

З ПИТАНЬ СТВОРЕННЯ СІМЕЙНОГО ЗАТИШКУ ДЛЯ ДІТЕЙ З ОСОБЛИВИМИ ПОТРЕБАМИ

Нині на території регіону проживає 4248 дітей цієї категорії. Понад 76% дітей - сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, нині перебувають під опікою, піклуванням громадян та проживають у прийомних сім'ях чи дитячих будинках сімейного типу, кількість яких постійно збільшується. Так, з початку цього року в області вже створено два дитячих будинки сімейного типу та шість прийомних родин. З метою попередження раннього соціального сирітства у Бердянську готується до відкриття соціальний центр матері та дитини, де молоді мами зможуть пройти адаптацію та звикнути до нової ролі.

На сьогодні в області 4 центри та 1 притулок для дітей (комунальний заклад «Мирненський обласний притулок для дітей» Запорізької обласної ради), перепрофілювання діяльності якого заплановано на друге півріччя 2013 року. 2 квітня у Веселівському районі відбулось урочисте підписання договору на влаштування трьох неповнолітніх дітей в прийомну сім’ю між районною державною адміністрацією та подружжям І.П. та В.М. Данилюк.

На базі Гуляйпільського КУ «Територіального центру соціального обслуговування» ГРР функціонує відділення соціальної адаптації дітей-інвалідів. Метою діяльності відділення є здійснення заходів, спрямованих на коригування порушень розвитку дитини-інваліда, навчання основним соціально-побутовим навичкам, розвиток здібностей, створення передумов для інтеграції в суспільство. У відділенні на сьогоднішній день перебуває 16 дітей від 2 до 18 років з фізичними та розумовими вадами розвитку.

У Розівському районі станом на 01.04.2013 внесено 37 індивідуальних програм реабілітації дітей-інвалідів; на обліку для отримання засобів реабілітації перебуває 2 дитини-інваліда. Засобами пересування та реабілітації в 2012 році забезпечено 5 дітей-інвалідів на суму 15280 грн.

ПРО РЕФОРМУВАННЯ СИСТЕМИ ЕКСТРЕННОЇ МЕДИЧНОЇ ДОПОМОГИ

З 1 квітня служба екстреної медичної допомоги функціонує під єдиним центром управління на території всієї області. Практично всі працівники – а це понад 2,6 тисячі - переведені до обласного центру екстреної медичної допомоги. Завершено передачу майнових підрозділів швидкої медичної допомоги зі спільної власності територіальних громад сіл, селищ, районів та міст до спільної власності територіальних громад області, санітарні автомобілі та приміщення передані в користування.

З ПИТАНЬ МОДЕРНІЗАЦІЇ ДИТЯЧИХ СПОРТИВНИХ МАЙДАНЧИКІВ

Обласним центром фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» вдесяте було проведено Всеукраїнський місячник із упорядкування спортивних майданчиків «Спорт для всіх – спільна турбота». В акції взяли участь 29 тисяч осіб, які відремонтували 695 спортивних майданчиків – це 68,4% від загальної кількості майданчиків області, які потребують ремонту.

ПОСИЛЕННЯ СОЦІАЛЬНОГО ЗАХИСТУ ОСІБ, ЯКІ ПОСТРАЖДАЛИ ВНАСЛІДОК ЧОРНОБИЛЬСКОЇ КАТАСТРОФИ

Станом на 01.04.2013 в управліннях праці та соціального захисту населення Запорізької міської ради по районах міста перебувають на обліку та отримують пільги та компенсаційні виплати 3494 особи, які постраждали від аварії на ЧАЕС. Для надання пільг на оплату житлово-комунальних послуг, оплату твердого та рідкого пічного палива, пільгового проїзду у міському та приміському транспорті осіб, які постраждали від аварії на ЧАЕС І та ІІ категорії та дітей-інвалідів за рахунок субвенції з державного бюджету у І кварталі профінансовано 599,3 тис. грн. 88 особам, які постраждали від аварії на ЧАЕС були надані та оплачені додаткові відпустки та соціальні стипендії на суму 172,2 тис. грн. Безкоштовно отримали ліки в аптеках та стоматологічні послуги 120 осіб, які постраждали від аварії на ЧАЕС на суму близько 25 тис. грн.

2156 осіб отримали грошову допомогу у зв’язку з обмеженням споживання продуктів харчування та компенсацію за пільгове забезпечення продуктами харчування на суму 931,3 тис. грн.

1157 осіб отримали компенсацію за шкоду, заподіяну здоров’ю та допомогу на оздоровлення у випадку звільнення громадян на суму 301,4 тис.грн.

ПРО ПРОДОВЖЕННЯ ТРАДИЦІЙ ШАНОБЛИВОГО СТАВЛЕННЯ ДО ВЕТЕРАНІВ ВЕЛИКОЇ ВІТЧИЗНЯНОЇ ВІЙНИ, ЗБЕРЕЖЕННЯ ПАМ’ЯТІ ПРО ВЕЛИКУ ПЕРЕМОГУ

У межах Програми розвитку культури Запорізької області на 2013-2017 роки, затвердженої рішенням сесії обласної ради від 14.02.2013 №3, передбачені видатки на здійснення заходів із нагородження переможців щодо кращого упорядження меморіальних комплексів, пам’ятників, обелісків, пам’ятних знаків полеглим у Великій Вітчизняній війні 1941-1945 років у сумі 430,0 тис. грн. Упорядковано 324 пам’ятники, 53 монументи, 134 меморіали, 586 братських могил та інших місць поховань загиблих захисників Вітчизни. Учнівська та студентська молодь регіону є активними учасниками Всеукраїнської акції «Пам’ятати. Відродити. Зберегти», Всеукраїнського конкурсу «Напиши листа вдячності ветерану», започаткованого Українським державним підприємством поштового зв’язку «Укрпошта», Обласного конкурсу «Нащадки переможців», присвяченого 70-річчю Сталінградської битви.

У театрі ім. Магара м. Запоріжжя 08.05.2013 відбувся телемарафон «Пам'ять» - благодійна акція, у ході якої всі бажаючі мають змогу перерахувати кошти на потреби ветеранів м. Запоріжжя та області. Всього на рахунок телемарафону поступило 1млн. 25 тис. гривень, що майже на 200 тис. більше ніж у минулому році. 135 тис. грн. було спрямовано на оздоровлення та лікування інвалідів та ветеранів війни.

9 травня у Запоріжжі відбулись заходи, присвячені відзначенню 68-ї річниці Перемоги у Великій Вітчизняній війні. На Алеї Бойової Слави пройшло урочисте покладання квіті, відбувся Парад Поколінь та урочистий мітинг.

З ПИТАНЬ СПРИЯННЯ ЗАБЕЗПЕЧЕННЮ МОЛОДІ ПЕРШИМ РОБОЧИМ МІСЦЕМ

26 червня заступник голови Запорізької облдержадміністрації А.Гамов провів брифінг за участю директора Запорізького обласного центру зайнятості І.Дуднік, на якому було визначено основні форми роботи з молоддю: стажування, які проводяться на базі запорізьких підприємств; профінформаційні семінари «Молодь на ринку праці»; надання безкоштовних послуг з навчання та перепідготовки за 80 напрямками; профорієнтаційна робота зі школярами регіону; подолання упередженого ставлення стосовно робітничих професій тощо. В рамках цієї роботи 25-27 червня спеціалістами Енергодарського міського центру зайнятості проведено семінари для безробітної молоді «Молодь на ринку праці» та «Оволодій новим місцем роботи». 25 червня в Мелітопольському міському центрі зайнятості проведено тематичний семінар «Особливості зайнятості молоді». 26 червня спеціалістами міськрайонного Центру зайнятості населення м. Токмака проведено семінари-тренінги «Вектор успіху» та «Я це можу». 26 червня в Оріхівському районному центрі зайнятості проведено «День відкритих дверей» для студентів та випускників ЗНЗ І-ІІ ступенів, незайнятої молоді.

З ПИТАНЬ ЗАЛУЧЕННЯ ДІТЕЙ ДО ЗАНЯТЬ ФІЗКУЛЬТУРОЮ І СПОРТОМ, ПОПУЛЯРИЗАЦІЇ ЗДОРОВОГО СПОСОБУ ЖИТТЯ

20 червня відбулося розширене засідання Координаційної ради з питань реалізації молодіжної політики, розвитку фізкультури та спорту при голові облдержадміністрації, на якому розглянуто питання популяризації здорового способу життя. У м. Запоріжжя за перше півріччя управлінням з питань фізичної культури, спорту та туризму проведено 7 Міжнародних та Всеукраїнських турнірів, 82 міських та районних спортивно-масових заходів, в яких взяли участь 7677 осіб, з яких 6176 - діти та підлітки. Організовано і проведено 16 навчально-тренувальних зборів, в яких взяли участь 163 особи, 16 збірних команд міста з різних видів спорту було відряджено для участі в чемпіонатах та першостях області, України. В області щорічно проходять змагання для молоді: з шахів «Біла тура», з шашок «Дивошашки», з футболу на призи клубу «Шкіряний м’яч», спартакіада «Патріот Вітчизни».

З ПИТАНЬ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ГРОМАДЯН ЯКІСНИМИ МЕДИЧНИМИ ПОСЛУГАМИ

Рішенням сесії Запорізької обласної ради від 25.01.2013 № 03 створено комунальну установу “Територіальне медичне об’єднання “Обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф” Запорізької обласної ради”. На теперішній час завершені проектно-вишукувальні роботи щодо реконструкції приміщення. На ІІІ квартал 2013 року заплановано відкриття обласного перинатального центру ІІІ рівня надання спеціалізованої допомоги. На 01.07.2013 в області створено 32 центри первинної медико-санітарної допомоги. Функціонують 143 сільські лікарські амбулаторії, в т.ч. 122 сімейні, робота з розширення мережі сімейних амбулаторій триває. На теперішній час більше 30 % населення області отримує медичну допомогу у сімейних лікарів, у т.ч. 70 % - у сільській місцевості. Станом на 25.07.2013 укомплектованість закладів охорони здоров’я, які надають первинну медичну допомогу, лікарями загальної практики-сімейними лікарями становить 71,7%.

СТВОРЕННЯ СПРИЯТЛИВИХ УМОВ ДЛЯ РОЗВИТКУ МАЛОГО ТА СЕРЕДНЬОГО БІЗНЕСУ

4 липня заступник голови облдержадміністрації Петро Гончарук провів нараду з питань реформування системи надання адміністративних послуг у регіоні. Нині в області  відкрито п’ять центрів надання адміністративних послуг у містах обласного значення –  Запоріжжя,  Бердянськ,  Енергодар,  Мелітополь та  Токмак. Завдання влади: аналіз недоліків у роботі центрів та підвищення якості надання адміністративних послуг.

4 липня у м. Мелітополі проведено засідання Координаційних рад з питань розвитку малого бізнесу та захисту прав споживачів. Під час заходу було обговорено питання про основні аспекти переходу на електронне подання звітності з реєстраторів розрахункових операцій. З метою створення сприятливих умов для розвитку малого та середнього бізнесу у виконавчому комітеті Токмацької міської ради діє «Бізнес-центр «Стимул», створений у 2012 році за кошти, які отримані за перше місце в обласному конкурсі з підтримки підприємництва. Гуляйпільський районний центр зайнятості населення проводить роботу щодо залучення до навчання на курсах цільового призначення «Основи підприємницької діяльності».

РОЗШИРЕННЯ МЕРЕЖІ ЦЕНТРІВ МАТЕРІ ТА ДИТИНИ

Для вирішення проблеми раннього сирітства йде робота над створенням у області Центру матері та дитини.  Обласний Центр матері і дитини до кінця поточного року буде відкрито в Бердянську, в ньому зможуть проживати жінки з сьомого місяця вагітності і до досягнення дитиною 1,5-річного віку.

8 липня на базі «Школи підготовки сім’ї до пологів» жіночої консультації Мелітопольської ЦРЛ проведене заняття з показом відеофільму з вагітними жінками, які знаходяться під спостереженням жіночої консультації, «Внутрішньоутробний розвиток плоду». 9 липня у Куйбишевському районі проведено засідання «круглого» столу «Сімейний затишок – кожній дитині». У Приморському районі на базі дитячої консультації функціонує кабінет «Клініка дружня до молоді», основним завданням якого є пропаганда серед дітей та підлітків основних принципів здорового способу життя, профілактики найважливіших соціальних хвороб, боротьби зі шкідливими звичками.

СТВОРЕННЯ НАЛЕЖНИХ УМОВ ДЛЯ РОЗВИТКУ СІЛЬСЬКИХ НАСЕЛЕНИХ ПУНКТІВ

Перший заступник голови Запорізької облдержадміністрації В. Ємельяненко  провів пропуск районів з питань виконання  місцевих бюджетів та освоєння державних субвенцій. Під час пропуску територій розглядаються показники районів щодо виконання місцевих бюджетів, керівники територій звітують про роботу за перше півріччя щодо забезпечення виплати заробітної плати працівникам бюджетної сфери та сплати за спожиті бюджетними установами енергоносії.

У Веселівському районі продовжується робота волонтерів молодіжного руху Європейського Союзу на території Чкаловської сільської ради з покращення соціальної привабливості населеного пункту, відновлення історичної спадщини тощо. У рамках проекту «Зелені інвестиції» у Приазовському районі реалізовуються місцеві проекти - це капітальний ремонт у Нововасилівському НВК «Гармонія», Нововасилівській районній лікарні, Ганнівському НВК, Ботієвській ЗОШ.

ІНФОРМАЦІЯ ПРО РЕАЛІЗАЦІЮ СОЦІАЛЬНИХ ІНІЦІАТИВ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ В М. ЗАПОРІЖЖІ

У м. Запоріжжі постійно проводиться системна робота з реалізації соціальних ініціатив Президента України. З метою реалізації соціальних ініціатив Президента України були проведені заходи із наступних напрямів.

З ПИТАНЬ РОЗВИТКУ БУДІВЕЛЬНОЇ ГАЛУЗІ

1. Виїзна нарада з питання огляду стану об’єкту будівництва теплотраси по вул. Героїв Сталінграду, 2а в районі таксопарку.

31.07.2013 перший заступник міського голови Дмитро Свіркін проконтролював хід реконструкції магістральної тепломережі по вулиці Героїв Сталінграда 2а. «Згідно з ініціативами Президента України Віктора Федоровича Януковича і соціальних програм, які діють в Україні, будівельна галузь є однією з найголовніших. На сьогодні, і в тому числі міською владою, приділяється велика увага виконанню всіх планів з реконструкції, ремонтів, поточним ремонтам, які є в 2013 році », - зазначив Дмитро Свіркін.

Ця ділянка теплотраси стратегічно важливий об'єкт для Запоріжжя. Побудований він ще в 70 роки. У силу зношеності та з урахуванням вимог часу виникла необхідність у заміні старих трубопроводів із збільшенням діаметру труб. У жовтні 2012 року тут розгорнулася масштабна реконструкція. Після її завершення в місті буде забезпечена безперебійна подача тепла в будинки жителів Жовтневого району та Південного мікрорайону. І як зазначає керівництво концерну «Міські теплові мережі», найближчі 50 років на цій ділянці теплотраси ніяких аварійних ситуацій виникати не буде. А це гарантія того, що в квартирах городян завжди буде гаряча вода і тепло в зимовий період.

Крім того, ця теплова магістраль стане резервною мережею для можливості перемикання споживання у разі аварії на інших ділянках. Тобто, стане гарантією того, що жителі інших районів за будь-яких обставин без тепла не залишаться. І що дуже важливо, в даному випадку використовується вторинне тепло проммайданчика. А енергозбереження є одним з найважливіших напрямів економічної політики міста. За умови стабільного фінансування реконструкція буде завершена до початку жовтня, кажуть представники фірми підрядника. Вартість проекту понад 14 мільйонів гривень. Концерном «Міські теплові мережі» сьогодні проводиться досить великий обсяг робіт з підготовки до осінньо-зимового періоду і на ряді інших об'єктів. Це дозволяє ефективно вирішувати як соціальні проблеми жителів міста, так і економічні, зазначив перший заступник міського голови Дмитро Свіркін. 

2. 01.08.2013 в міськвиконкомі перший заступник міського голови Дмитро Свіркін провів робочу нараду, присвячену питанням будівельної сфери обласного центру. 

На нараді були підбиті підсумки роботи за перше півріччя, а також обговорені проблемні питання, з якими стикаються підрядні організації при виконанні будівельних робіт на тих об'єктах, які визначені міськими програмами. 

Перед початком наради Дмитро Свіркін озвучив основні напрямки, за якими сьогодні ведеться робота в Запоріжжі, згідно з міськими програми, які були прийняті на 2013 рік. Як зазначив перший заступник міського голови, роботи ведуться по всіх основних галузях міського господарства. 

У сфері освіти - це, в першу чергу, відновлення дитячих дошкільних установ. Частина об'єктів планується здати вже в 2013 році, щоб максимально знизити черговість в дитячі сади. Одним з основних завдань по галузі охорони здоров'я залишається проектування та будівництво амбулаторій сімейного лікаря, як один з важливих напрямів реалізації реформи охорони здоров'я.

У сфері ЖКГ планується максимально активізувати роботи з виконання капітальних ремонтів покрівлі, реконструкції ліфтового господарства, реконструкцію доріг, будівництва дитячих і спортивних майданчиків. Велика увага приділяється питанням благоустрою обласного центру. Зокрема реконструкції парків і скверів Запоріжжя. Значний обсяг робіт у цьому напрямку було проведено в 2012 році. У поточному і наступному році міська влада обіцяє не зменшувати темпи. 

Тривають роботи на об'єктах, які були розпочаті минулого року: на хлораторній станції ДВС-2 і магістральній теплотрасі по вулиці Героїв Сталінграда. 

«Президентом України Віктором Януковичем чітко визначена стратегія та пріоритети розвитку будівельної галузі, відповідних соціально-економічних програм. Урядом України проводиться робота як за рішенням поточних питань і проблем у будівельній галузі, так і ініціювання внесення змін до чинного законодавства в частині спрощення підготовки дозвільних документів, скорочення термінів видачі технічних умов та розгляду питання переходу від дозвільної системи отримання відповідних документів до декларативної. Ці всі напрями сьогодні опрацьовуються», - зазначив перший заступник міського голови Дмитро Свіркін. 

У рамках наради було підбито підсумки роботи будівельної галузі за перше півріччя. Начальник управління капітального будівництва міської ради Вадим Харламов розповів про роботи на основних запорізьких об'єктах, на яких в 2013 році виконуються будівельні роботи або проводиться реконструкція. 

«По управлінню охорони здоров'я в 2013 році буде направлено близько 11 млн. грн. на реконструкцію міської багатопрофільної лікарні № 9, міської клінічної лікарні № 5, міської дитячої багатопрофільної лікарні № 5. На цих об'єктах роботи вже ведуться, їх плануються завершити в поточному році. У 2013 році також планується завершити будівництво соціального житла для випускників дитбудинків за адресою Таганська, 8 », - зазначив начальник управління капітального будівництва міської ради Вадим Харламов. 

Триває реконструкція палацу спорту «Юність». Реалізується програма з будівництва доступного житла. За словами Вадима Харламова, з грудня 2013 року планується завершити роботи за адресою Республіканська, 73. Розпочато будівництво трисекційного житлового будинку в Південному мікрорайоні. Дві секції будинку планується ввести в експлуатацію вже наступного року. Активно ведуться роботи по об'єктах житлово-комунального господарства. 

На нараді були обговорені питання підготовки дозвільної документації, отримання техумов, координації роботи всіх служб будівельної галузі. Учасники заходу висловили свої побажання та пропозиції, зокрема про необхідність створення координаційної ради, робота якого могла б сприяти більш ефективному вирішенню проблемних питань, пов'язаних з будівельною галуззю.

З ПИТАНЬ ВИКОНАННЯ ЗАВДАНЬ І ДОРУЧЕНЬ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ ЩОДО ВИРІШЕННЯ ПИТАНЬ ГРОМАДЯН, ЩО ЗВЕРНУЛИСЬ ДО ГЛАВИ ДЕРЖАВИ У РАМКАХ ПРОЕКТУ «ДІАЛОГ З КРАЇНОЮ»

1. Виїзна нарада на мостах Преображенського щодо виконання ремонту дорожнього покриття та обладнання зовнішнього освітлення.

06.08.2013 перший заступник міського голови Дмитро Свіркін проконтролював виконання доручення Президента України Віктора Януковича щодо вирішення питань громадян, які звернулися до глави держави в рамках проекту «Діалог з країною». Одне з доручень Президента стосувалося проведення ремонту дорожнього покриття на мостах Преображенського та обладнання там зовнішнього освітлення. 

Начальник КП «ЕЛУАД» Олександр Клімов повідомив, що на мостах Преображенського у квітні було виконано поточний ремонт дорожнього покриття. Роботи проводилися в нічний час, щоб не перешкоджати руху транспорту. 

У планах міської влади обладнання зовнішнього освітлення на мостах Преображенського. За словами Дмитра Свіркіна, на це з міського бюджету виділено близько мільйона гривень. Відповідна проектно-кошторисна документація зараз знаходиться на затвердженні. 

Тут буде встановлено 156 світлодіодних світильників зовнішнього освітлення, також встановлять спеціальні світильники для підсвічування мостів. Роботи повинні бути виконані у вересні-жовтні поточного року. 

Підбиваючи підсумки наради, перший заступник міського голови зазначив, що на даний момент доручення Президента України щодо ремонту дорожнього покриття та обладнання зовнішнього освітлення на мостах Преображенського знаходиться в стадії виконання. 

Виконаний ремонт дорожнього покриття дозволив підвищити безпеку руху транспорту по мостах, восени на мостах Преображенського буде обладнано зовнішнє освітлення.

2. Інтерв’ю щодо вирішення проблемних питань ОСББ, мешканців будинків по вул. Сталеварів, 16 та вул. 40 років Радянської України, 78.

У рамках проекту «Діалог з країною» запоріжці зверталися до Президента України Віктора Януковича з проханням допомогти у вирішенні цілого ряду питань, які стосувалися різних сфер життєдіяльності міста. Глава держави дав доручення органам влади вирішити порушені жителями обласного центру питання.

 Як розповів перший заступник міського голови Дмитро Свіркін, всього від запоріжців в рамках проекту «Діалог з країною» надійшло більше 50 звернень до Президента України. Багато питань вже вирішені, інші перебувають у стадії вирішення. Всі вони знаходяться на особливому контролі міської влади. 

«Ряд звернень до Президента України Віктору Януковичу стосувалися вирішення проблемних питань низки запорізьких об'єднань співвласників багатоквартирних будинків, які їх жителі піднімали перед органами влади. Зокрема це відноситься до передачі будівель на баланс ОСББ », - зазначив Дмитро Свіркін. 

Як приклад можна назвати ОСББ «Відродження 1» за адресою вулиця 40 років Радянської України, 78 та ОСББ «Гайда» (вулиця Сталеварів, 16). Об'єднання співвласників тут вже успішно працюють, але мешканці просили надати допомогу у прискоренні прийняття будинку на їх баланс. 

За словами Дмитра Свіркіна, зараз, виконуючи доручення Президента України Віктора Януковича, ДКП «Підстава» вирішує питання виготовлення технічної документації, яка потрібна для передачі будинку на баланс ОСББ. Ця робота має бути виконана за бюджетні кошти. Після підготовки документації та проходження всіх необхідних процедур буде підписано акт прийому-передачі будівель та ОСББ стануть їх балансоутримувачами. «Питання знаходиться на постійному контролі. Поставлено завдання вирішити його в максимально стислі терміни», - заявив Дмитро Свіркін. 

Дмитро Свіркін підкреслив, що активізація створення об'єднань співвласників є однією зі складових реалізації реформи житлово-комунального господарства в Запоріжжі. Одне з головних напрямків реформування - створення ефективного власника житла, якими повинні стати ОСББ. Організувавши об'єднання співвласників, мешканці самі зможуть визначати, які послуги з утримання будинку їм необхідні, визначати виконавця послуг, контролювати якість виконуваних робіт і т.д. 

У свою чергу голова правління ОСББ «Гайда» Сергій Пантюх розповів, що зараз ДКП «Підстава» вже активно займається оформленням необхідної документації для передачі будівлі на баланс об'єднання співвласників. Сергій Пантюх висловив упевненість, що вже найближчим часом проблема буде вирішена. 

За словами голови правління ОСББ «Відродження 1» Людмили Делалової, подібна робота зараз ведеться і щодо будівлі по вулиці 40 років Радянської України, 78. БТІ вже займається виконанням інвентаризації будівлі, яку сплатив департамент житлово-комунального господарства.

3. Інтерв’ю щодо вирішення питань з утеплення зовнішньої стіни будинку по вул. Чарівна, 147

Частина звернень запоріжців до Президента України Віктора Януковича в рамках проекту «Діалог з країною» стосувалася ремонту житлового фонду.

«Виконання всіх звернень запоріжців до Президента України в рамках проекту «Діалог з країною» знаходяться на контролі міської влади. Частина з них вже виконана, інші знаходяться в стадії виконання», - заявив перший заступник міського голови Дмитро Свіркін. 


22/08/2013


Архів по роках: 2007 | 2008 | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021

Прес-службаІсторіяНормативні документиЛабораторний центрДокументиЩо необхідно знатиГромадське здоров'яНаукові матеріалиПублічна інформація
Copyright © iC