Державна установа "Запорізький обласний лабораторний центр
Міністерства охорони здоров'я України"

Приймальня (061) 283-17-00, e-mail: zpoblses@ukr.net

Вхід для користувачів

Швидкі посилання 

Лікарі щодня борються за здоров’я та благополуччя сердець людей (19/09/2013 11:54)

Перший заступник Міністра охорони здоров’я України Олександр Качур від імені Прем’єр-міністра України Миколи Азарова та Міністра охорони здоров’я України Раїси Богатирьової привітав медичну спільноту з урочистим відкриттям XIV Національного конгресу кардіологів України, присвяченого 50-річчю Асоціації кардіологів України.

В урочистостях також взяли участь Перший заступник Глави Адміністрації Президента України Ірина Акімова, заступник Голови Комітету Верховної Ради України з питань охорони здоров’я Олександр Біловол, президент НАМН України Андрій Сердюк, президент Асоціації кардіологів України, директор ДУ ННЦ «Інститут кардіології імені академіка М.Д. Стражеска» НАМН України Володимир Коваленко. Всього у Конгресі взяли участь більше трьох тисяч кардіологів та лікарів інших професій з України та світу.

«Складну працю кардіологів нині важко переоцінити, адже лікарі щодня борються за здоров’я та благополуччя сердець людей, – сказав Олександр Качур. – Саме тому сьогодні справжнє свято для усіх представників медичної спільноти».

Перший заступник Міністра охорони здоров’я України наголосив, що серцево-судинні захворювання – одна з найважливіших медико-біологічних та соціальних проблем, які впливають на якість і тривалість життя, на показники втрат життєвого потенціалу країни. Також Олександр Качур підкреслив важливість тих завдань, які наразі реалізуються у галузі охорони здоров’я.

«Перед кардіологією стоїть завдання докладно дослідити причини високої захворюваності серцево-судинної патології та науково обґрунтувати державну стратегію боротьби з нею, зокрема забезпечити широке впровадження високотехнологічних досягнень сучасної світової медицини у вітчизняну медичну практику», – підкреслив Олександр Качур.

Крім того, Перший заступник Міністра охорони здоров’я відзначив важливу участь кардіологів у реалізації пілотного проекту щодо запровадження державного регулювання цін на лікарські засоби для лікування осіб з гіпертонічною хворобою, та пошуки нових стратегічних підходів до вирішення пріоритетних проблем охорони здоров’я.

Довідка:

Асоціація кардіологів за п’ять десятиліть сформувалась в одну з найбільш значущих громадських медичних організацій України. Імена видатних вітчизняних кардіологів, котрі стояли у витоків створення об’єднання та внесли на різних етапах великий внесок у його розвиток, вписані золотими літерами в історію медицини, це відомі вчені – професор Георгій Бурчинський, член-кореспондент АМН СРСР, професор Олександр Грицюк, член-кореспондент НАМН України, професор Володимир Бобров, академік АМН України Микола Амосов та інші.

Успішно розвивається співпраця асоціації кардіологів України з Європейським та Американським кардіологічними товариствами, Європейською асоціацією серцевого ритму, Російською асоціацією аритмологів та електрофізіологів, Європейським товариством інтервенційної кардіології, Міжнародним товариством з неінвазивної електрокардіології, Міжнародним та Європейським товариствами з боротьби з артеріальною гіпертензією, Європейським атеросклерозу та ін.

Прес-служба МОЗ України

19/09/2013 11:54


Архів по роках: 2007 | 2008 | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021

Прес-службаІсторіяНормативні документиЛабораторний центрДокументиЩо необхідно знатиГромадське здоров'яНаукові матеріалиПублічна інформація
Copyright © iC