Державна установа "Запорізький обласний центр контролю та профілактики хвороб
Міністерства охорони здоров'я України"

Приймальня (061) 224-06-88, e-mail: zpoblses@ukr.net

Вхід для користувачів

Швидкі посилання



 
Вопрос:
Добрый день!Подскажите, пожалуйста, есть ли у вас возможность выдать нашему предприятию разрешение на работу с оборудованием (производство и обслуживание газовых хроматографов с электронзахватным детектором (ЭЗД), содержащее закрытый радиоактивный источник NI 63. Если да, то какова процедура: последовательность наших действий и перечень документации, которую необходимо нам предоставить? Андрей. 26/04/2013
Ответ:
Шановний Андрій ! На Ваш запит стосовно можливості видачі підприємству дозволу на роботу з обладнанням, що має в своєму складі закрите радіоактивне джерело (в Вашому випадку при виробництві та обслуговуванні газових хроматографів з електронзахватним детектором з закритим радіоактивним джерелом Ni 63), повідомляємо наступне. Роботи з радіоактивними речовинами та іншими джерелами іонізуючих випромінювань здійснюються з дозволу державної санітарно-епідеміологічної служби України. Формою дозволу є Санітарний паспорт (Дозвіл державної санітарно-епідеміологічної служби України на проведення робіт з джерелами іонізуючих випромінювань в установах України). Вимоги до організації робіт з джерелами іонізуючих випромінювань регламентуються «Основними санітарними правилами забезпечення радіаційної безпеки України» ДСП 6.177-2005-09-02. Заявник повинен подати заяву до закладу держсанепідслужби на виготовлення Санітарного паспорту з переліком документів, зазначених в додатку № 2 до п. 3.2 «Основних санітарних правил забезпечення радіаційної безпеки України». Видача дозволу державної санепідслужби України на проведення робіт з джерелами іонізуючих випромінювань (Санітарний паспорт) є адміністративною послугою, яка надається Головним управлінням Держсанепідслужби України в Запорізькій області (69037, вулиця Рекордна, 27, тел. (061) 289-17-42, сайт www.oblses.zp.ua. Звертаю увагу, що до моменту отримання джерела та підготовки необхідної документації, особам з персоналу, які працюватимуть з цими джерелами, необхідно пройти навчання, підготовку та інструктаж з радіаційної безпеки. Начальник управління адміністративних послуг О.П. Гаврікова

<< Повернутися до запитань Відправити своє запитання >>

Прес-службаЦентр контролю та профілактики хворобІсторіяНормативні документиОбласний центр КПХДокументиЩо необхідно знатиГромадське здоров'яНаукові матеріалиПублічна інформація
Copyright © iC